İçeriğe geç

Sonsuzluk Yeminleri

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 412Kelime
  • 269Görüntülenme

Sonsuzluk Yeminleri

Varoluştan bu zamana kadar çeşitli yaşamlar geçirdik ve geçireceğiz. Her bir yaşamda diğer ruha verdiğimiz görevler ve roller sadece o yaşamlar için olmalı. Eğer o rolü sonsuzluk döngüsüne taşırsak; o ruh ile bir başka yaşamda karşılaştığımızda ruhun seçtiği rolü birey tam olarak yerine getiremez.

En çok insanların istediği şey mutlu bir evlilik ya da birliktelik. İlişkisi olan da olmayan da büyük ya da küçük sorunlarla karşılaşıyor. Bu sorunların temeli ilişkilerde geçmiş yaşamlardan gelen karmik alanlar. Örnek verecek olursak siz geçmiş yaşamda sevdiğiniz kişiye “sonsuza kadar sen benim eşimsin” dediyseniz o zaman diğer yaşamda bu söylediğiniz ruh sizin eşiniz olmadıysa ilişki içinde yaşadığınız kişi ile ilgili olarak sebebini bilmediğiniz bir huzursuzluk olacak ya da sürekli ilişkileriniz sebepsiz yere bitecek. Bu senaryonun bir başka şekli de geçmiş yaşamda birine “sonsuza kadar kardeşim, arkadaşım ya da dostumsun” dediğinizde ve bu kişi ile bu yaşamda sevgili olma potansiyeliniz varsa bu defa önceki yaşamda sonsuzluk alanına kilitlenmiş başka bir alan olduğu için o kişi ile ilişki yaşayamayacaksınız. Ya o size açılamayacak ya da siz ona sevgili hissini hissetmeyeceksiniz. Sevginiz yoğun olacak ama bir sevgili gibi hissedemeyeceksiniz.

Ağzımızdan çıkan her kelime çok önemli. Şimdi şunu yapabilirsiniz “bu yaşamda ya da başka bir yaşamda her hangi birine sonsuza kadar tanımladığım bir rol varsa ya da bir başkası bana bu rolü vermişse aydınlık varlıkların eşliğinde bu sonsuzluk yemininin iptal edilmesini ve tüm enerjilerin bağların kaynağa çekilmesini talep ediyorum. Her parçamla buna izin veriyorum” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın ve 7 derin nefes alıp verin.

Sonsuzluk boyutunun sırları çok derin.