İçeriğe geç

Aile Bağlarının Şifalanması

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 514Kelime
  • 281Görüntülenme

Aile Bağlarının Şifalanması

Aile ilişkileri en çok soru sorulan ve eğer ilişkilerde sevgi olmayan durumlar varsa en çok direnç gösteren konu. Gelin artık olana odaklanıp onu büyütmek yerine; her birimizin ömrü sürdüğü sürece her anı sevgi ile yaşamaya odaklanalım.

Çalışma sonrası için fiziksel olarak ikili ilişkilerle ilgili her şey mucizelerle dolu olur ve kalbinizdeki neyse o olur diyemiyorum. Sadece bildiğim sizin içinizde kabul edemediğiniz konularla ilgili bir rahatlama yaşayacağınız. Kendi sevgi merkezinizde kalıp; size bahşedilmiş sevgiyi güzelce kendi içinizde akışkan hale getireceksiniz.

Olanı olduğu haliyle kabul edip; artık sevgi akışına izin verenler için işte niyetimiz;

Yüce Yaratıcım aile bireylerimle yaşadığım sevgi olmayan anları en iyi bilen sensin. En adil olan sensin. Ben artık aile bireylerimle ilgili olarak yaşadığım sevgi olmayan deneyimlerden kaynaklı egosal ya da nefsani olarak tuttuğum tutunduğum her şeyi sana teslim ediyorum. 

Can Sıkıntısı, iğrenme, üzüntü, kızgınlık, öfke, kıskançlık, nefret, kibir, hüzün, korku duygularım ile aile bireylerime yaptığım her eylem ya da düşünce için onlardan özür diliyorum. Lütfen benim özrümü onlara ulaştır. Onlarla yeniden sevgi odağında iletişim kurmam ilahi olarak benim ve onlar için uygunsa bana sevginin cesaretini ver.

Bu zamana kadar yaşadığımız durumlara başkaları şahit olduysa ve bu şahitlikleri sonucu ilahi gerçek olmayan her neyi ifade ettilerse başka insanların ya da diğer aile bireylerimin bilincime ve bilinçaltıma dahil ettiği gerçek olmayan her şeyi de lütfen benden al.

Ben son nefesime kadar sevgi eylemleri ile yaşayan bir insan olmayı seçiyorum. Bu seçimimle uyumsuz her insanın seçimine saygı duyuyorum. Beni sevgiyi seçmeyen insanlardan sen koru.

Senin bana bahşettiğin sevginin beni ve aile bireylerimle olan ilişkimi şifalandırması ilahi olarak uygunsa; ben bu şifaya talibim ve bu şifaya izin veriyorum.

Aile ilişkilerimle ilgili benim bilmediğin senin bildiğin her türlü sevgi olmayan programları da yaşamımdan temizlemen uygunsa benim gücümün üzerinde olan her şey için senden yardım talep ediyorum.

Bu şifayı şu an ilahi olarak hak etmiyorsam; ilahi hak edişime ulaşabilmem için bana idrak nasip et. Yolumu senin ilmin aydınlatsın ve aklımda bu ilmi anlayabilsin.

Yaşamımda aldığım verdiğim her nefes sevgi ile olsun. Bu olgunluğa erişmem için bana yardım et.

19.02.2021

 
Etiketler: