İçeriğe geç

Kadının AŞK Gücü – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 930Kelime
  • 237Görüntülenme

Kadının AŞK Gücü – Yaşam Hikayesi

AŞK dünyadaki en yüce ve insanlık tarafından en karmaşık hale getirilmiş deneyimlerden biri. İlişkisi olmayan bazı insanlar AŞKı arıyor, ilişkisi olanların bir kısmı da sahip oldukları AŞKın değerini bilmeyip hep onu eksiltmeye çalışıyor. Az olan bir kısım ise ilişkisini yüceltmek için çalışmalar yapıyor.

Beril son grup olanlardan biri. Beril kişilik itibari ile de tüm insanların içindeki sevgiye odaklanan bir insan profilinde. Sevgi ve AŞK enerjisi yüksek olmasına rağmen kendi içsel rehberliğine de sıkı sıkıya bağlıdır. Karşı tarafın söylediğini dinler onu içsel rehberliği ile analiz eder ve ona göre yol alır. Benim hayatına girip en çok hayatını alt üst ettiğim ama buna rağmen bu durumu şikayet etmek için kullanmayıp; onu dönüşüm için kullanan güçlü ruhlardan biri.

Beril’e ruhsal olarak bu dünyaya AŞK için gelmiş görevlilerden. Bunu konuştuktan sonra kendisinin de isteği ile Kundalini Reiki ile uzaktan bir çalışma alanı oluşturduk. Bu grup çalışması biterken Beril yaşadığı ilişkide yine zorlu bir sarsıntı yaşadı. Bu sarsıntıda kurban rolüne girmeden şifaya odaklanan çalışmalar yaptı. Partneri bu çalışmaları yapmasa da onun kalbindeki saf niyet ve gerçekten AŞKı paylaşma isteği ile partnerinde de şifa oldu.

Şimdi onun kaleminden bazı kısımları aktarıyorum.

Salı gününe kadar çok o ruh halinden çıkamadım açıkçası… Sonra sorular cevapları getirdi, cevaplar farkındalığı… Ama hala bir şey var içimde tam çözülmeyen… Sonra senin huzur ve kıskançlık meditasyonlarını yaptım. Çarşamba günü, inanılmaz rahatladım alanları daha net gördüm.. Huzurla doldu içim 🥰 Perşembeyi de kendime ayırdım..

Sonra buluştuk.. “Neden konuşmak istedin” dedim, “çünkü sinirim geçti çok sinirliydim sana bir anda geçti” dedi… “Ne zaman” diye sordum; “çarşambadan beri” dedi…  🥰

Diyeceğim şudur ki; İlişkide yaratımı aslında iki taraf da yaptığı için birisinin duyguları dönüştürmesi iki tarafa da dönüşüm sağlıyor diye hissettim… Yeter ki suçlama enerjisinden çıkıp dönüşmeye ve değişmeye niyet edelim… Her şeyde olduğu gibi ilişkide de sorumluluğumuzu alıp ortak yaratım yaptığımız alanları görebilelim diye de ilişkileri yaşıyormuşuz bir yerde… Beşeri aşktaki deneyimlerim böyle 🥰

Meditasyonlarının dönüşüm etkisini hem sana anlatmak istedim hem de insanların inanışına katkı olur Belki diye hissettim bir yazında ya da bir videonda bahsetmek istersen diye ❤ önce Yaratıcıya sonra sana sonra her şeye şükür bin şükür yüz şükür 💞

Benim cevabımda hem eskiden bildiğim hem de onun yazdıkları ile açığa çıkan bilgiydi.

Senin mesajından sonra algıladığım bu meditasyonlar basit kelimeler ve enerjiler değil gerçekten kuantum dolanıklıkta bir şey yapıyor. Ben de ne yaptığımın farkında değilim 🥰 şükür güzelliğe aracı oluyorum.

Evlilikle ilgili senin söylediğin aynı şeyi daha önce mesaj olarak vermişlerdi. Ama evlilik bağı olmadan bu kadar güçlü etkileşimi bilmiyordum. Burada senin saf niyetin çok büyük etken tabii ki ❤

Evlilikle ilgili olan mesajda iletilen bilginin içeriğini tekrar hatırlatayım.

Şu an dişil enerji yükselişe geçtiği için evlilikte ana enerji kadının enerjisidir. Kadının enerjisi bu evliliğin alanını belirler. Hem eşini hem de çocuklarını uyanışı yaşayana kadar kadının enerjisi yönlendirir. Kadının enerjisi ne kadar saf sevgi ve şefkat barındırıyorsa o evlilikte o kadar sevgi dolu olur. Kadın özellikle eşine sevgisiz olmaya başladığında evlilik sadece kağıt üzerinde devam eden bir kuruma dönüşür.

Beril’in deneyimi ise bana sevgi bağı güçlü ise o ilişkide evlilik bağı olmasa da ilişkiyi kadının niyetinin ve çalışmalarının şifalandırdığını gösterdi.

Sevgili kadın takipçilerim, bir ilişkiye ya da evliliğe sahipseniz ve mutlu olmadığınızı iddia ettiğiniz alanlar varsa kendi içinize dönüp bakın, kendinize şu soruları sorun;

💞 Bu ilişkide ben ne kadar dürüstüm?

💞 Bu ilişkiyi gerçekten devam ettirmek istiyor muyum? 

💞 Bu ilişkinin temeli saf AŞKı yaşamak mı yoksa toplum için birine sahip olduğumu göstermek mi?

💞 Bu ilişkide ne kadar biz alanındayım?

💞 Bu ilişkide gerçekten ben merkezimde miyim yoksa bencillik alanında mıyım?

💞 Sevmek ve sevilmek mi istiyorum; sadece sevilmek mi istiyorum; sadece sevmek mi istiyorum?

Bu sorulara vereceğiniz dürüst cevaplar sizin gerçekten saf beşeri AŞKı yaşamak isteğinizi ya da kendinize oyununuzu fark ettirir.

Zihninizi AŞK için saflaştırmak istiyorsanız bu yazılar size yol gösterir.

Kalbinizi AŞK için saflaştırmak istiyorsanız da bu meditasyonlar size rehberlik eder.

Bu da Yasemince AŞK

10.11.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin