İçeriğe geç

Andromeda Konseyine Bağlı On Yedinci Irk’ın Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 363Kelime
  • 232Görüntülenme

Andromeda Konseyine Bağlı On Yedinci Irk’ın Mesajı

Biz Andromeda Konseyine bağlı on yedinci ırkız. Dünyalılarla son temasımız milattan önce 5000 yılında olmuştur. Işık varlıkları konsey tarafından hizmete izin verildiği ölçüde bir gezegene hizmet edebilir. Bizlerin görevlerinin bitirilişi sonrasında kendi tekamülümüzü çoğunlukla başka gezegenlerde yaşayan varlıklara rehberlik ederek gerçekleştirdik. Şu an yenididen dünyada olan kardeşlerimize yardım edeceğimiz için çok müteşekkiriz.

Siz kardeşlerimizin yeniden ruhsal yükselişini gerçekleştirmiş olmasına şahitlik etmek bizleri sizlerin henüz ulaşamamış olduğu doygunluk duygusuna ulaştırmıştır. Varoluş hepsi bir diğeri ile birliktedir. Bizim rehberlik ettiğimiz kardeşlerimiz yükselişlerini hızlandırdıkça içsel olarak huzur sevinç neşe ve olgunluk duygusunun birlikte dolduğu doygunluk duygusuna eriştirir.

Dünyada gerçekleşen değişimin ne olduğunu anlayabilmemiz için sizlerin enerjisel dönüşümünü tam olarak inceledikten sonra sizlere doğru bilgileri verebiliriz. Şu an sizin ve bizim enerjimiz tam uyumlu olmadığı için gözlemlerimiz net olamamıştır. Dünyanın enerji alanına bizler ley hatlarının daha alt hatları olan enerjilerle bağlantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Ley hatlarını sizin vücut sisteminizde olan ana kan dolaşım sistemindeki atar ve toplar damarlar olarak adlandırırsak bizler kılcal damar sistemindeki ağlarla çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu nedenle sizlerin enerjileri ile çok daha uyumlu olacağız. Bizim görev grubumuz kendi enerjisini daha fazla düşüren grup olacaktır. Önce sislerin frekansına kendimizi indirip sizlerle uyumlandıktan sonra sizi kendi enerjimize uyulmayacağız. Bizim enerjimize uyumlandıktan sonra bizler sizleri sizlerde bilinci uyanmamış kardeşlerinizi yükselişe geçireceksiniz.

Yeniden temaslarımız olacaktır. İlk temasımızı sizlere müjde vermek için gerçekleştirdik. Kitlesel yükselişi gerçekleştirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz.

01.08.2016

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: