İçeriğe geç

Reglin/Âdetin Şifası

  • 5 ay önce
  • 4Dakika
  • 960Kelime
  • 103Görüntülenme

Reglin/Âdetin Şifası

Yazıya beni rahatsız eden kadın ve kız kelimelerinin enerjisinin arınması ile başlıyorum. “Işık Bilgelerinin alanımda olan toplum tarafından kadın ve kız kelimelerine yüklenmiş kutsal dişil enerjinin hakikati olmayan her şeyi Işık’la arındırıp, alanımı ilahi korumaya almasını seçiyorum. Cinsel mahremiyete saygısızlık programının ilahi yasalara alanımdan arınması için Işık Şifasını alanıma yönlendiriyorum.”

Dilerseniz daha önceden yazdığım Regl Dönemi Şifası yazısını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Regl/âdet süreci benim de keyifle geçirdiğim bir süreç olmasa da döngünün enerjisel kutsallığı gerçekten muhteşem. Bu harika armağanı regl/âdet döngüsünü deneyimlerken yaşadığında kadınlar kendi kutsiyetlerini de fark etmiş olacaklar. Ruhsal planında bir ruh dişil yaşam deneyiminde anne olmayı seçse de seçmese de yeni bir yaşama ev sahipliği yapmanın ilk programını gücünü eğer bir sağlık sorunu yaşamıyorsa ilk âdet ile birlikte deneyimlemeye başlıyor. Toplum olarak kadına ve cinselliğe yüklenmiş negatif programlarda en çok dişil bedenin regl/âdet döneminde alanına bağ kuruyor. Bu bağ kuran programlar arındırılmadığında da biyolojik olarak bedenin kimyasal olarak değiştiği bu dönemde fiziksel olarak çok olumsuz deneyimlere sebep olabiliyor. Bu nedenle regl/âdet döneminizde enerji alan temizliği ve cinsel enerji temizliğini günlük olarak yapmanızı öneririm. Bu çalışmaları yapacak fırsatınız yoksa bile yaptığınız çalışmalardaki enerji alan koruma çalışmalarınızı mutlaka yapın.

Tanrıçalarla Şifa Çalışması

Bugün daha önce ismini duysam da enerjisel düzeyde tanışmamış olduğum Tanrıça Hekate enerjisel olarak tanıştıktan sonra regl/âdet dönemini kolaylaştırma potansiyeli olan bir kapı açtı. Bu bilgiye devam etmeden önce tanrıçalarla ilgili bir hatırlatma yapayım, tanrıçalar ve tanrılar Yaratıcı tarafından yaratılmış frekansı yüksek hem aydınlığı hem de karanlığı olan yaşam formları. Regl/âdet döneminin sizde var olan kutsal dişiliğe hizmet etmeyen programları alanınızda tekrar tekrar çalıştırmamak için regl/âdet döneminizde ya da regl/âdet öncesi ağrılarınız varsa ağrılarınızın ya da bedensel huzursuzluğunuzun başlama zamanını biliyorsanız bu zamanda şu niyeti yaparak sürecinizin şifalanmasına niyet edebilirsiniz, “Yaratıcı’nın izni ile Yaratıcı tarafından yaratılmış Tanrıçaların aydınlık formunu regl/âdet dönemimi sağlıklı, huzurlu ve kutsanmış bir halde deneyimleyebilmem için alanıma davet ediyorum. Bu ayki Regl/âdet sürecim tamamlanıncaya kadar fiziksel olarak etkileştiğim kadınların ve kızların alanında bulunan aydınlık olmayan dişilik programlarından ve alanlarından beni ilahi hak edişimce korusunlar.” 

Altın Enerji ile Şifa Çalışması

Biyolojik bedenimizin yaşam faaliyetlerini devam ettirmesi birçok kimyasal faaliyetle oluyor. Regl/âdet döneminde süreci başlatan hormonlar nedeniyle dişil beden kimyasal dengesi bu süreçte çok fazla değişikliğe uğruyor. Zihinsel düzeyde bu değişimin farkında olmasak da değişen duygu ya da davranış durumumuz bunu yaşamımızda görünür hale getiriyor. Kadınlar kendi aralarında bu konuyu konuşuyor olsalar da eş ya da sevgili dışındaki erkeklerle çoğunlukla paylaşılmayan bir durum olduğu için bu değişimin yaşamda olumsuz etkileri de yaşanabiliyor. Sosyal iletişim, etkileşim ya da yaşam içinde toplumsal faaliyetleri yerine getirirken eziyet çekmeden bu sürecin şifalanması için şu niyeti yapabilirsiniz “Regl/âdet dönemimin benim için ağrı ya da eziyetle geçmesine neden olan kimyasal değişim alanımı regl/âdet dönemim yaşamımda devam etmesi gereken sürece kadar devam edecek şekilde daha sağlıklı deneyimleyebilmek için Altın Enerjinin bilgeliğine ve şifasına alanımı açıyorum. Regl/âdet dönemimin güvenli, sağlıklı, huzurlu geçebilmesi için Altın Enerjinin Yaratıcı’nın izni ile beni kutsamasına izin veriyorum. Günlük yediğim bedenimi sağlıklı tutan ve enerji veren yiyecekler ve içecekler dışında herhangi bir bitkisel ya da kimyasal ekstra ürün kullanmadan şifanın Altın Enerji ile bedenime ilahi yasalara göre hak edişimce kolayca ve sağlıkla akmasına izin veriyorum. Regl/âdet dönemimi sağlıkla geçirmeyi seçiyorum.”

Bu alanlar daha bugün ortaya çıktığı için kesin işe yarar diyemiyorum. Denemek isteyenlerle paylaşıyorum.

15.12.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_