İçeriğe geç

Güvenli Sosyal Medya Kullanımı İçin Ho’oponopono Çalışması

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 872Kelime
  • 140Görüntülenme

Güvenli Sosyal Medya Kullanımı İçin Ho’oponopono Çalışması

Hayatımızda her birimizin kendince kullandığı çeşitli sosyal medya uygulamaları var. Bu uygulamayı yapan şirketler de zaman zaman kendi politikalarını güncelliyorlar. Bu güncellemeler sonucunda kullanıcılar arasında bir panik ortaya çıkıyor. Sosyal medya şirketlerinin hiç biri bu zamana kadar bir insanın yapmadığı eylemi gerçekleştirmiyor. Birey olarak bir çoğumuzun “aman canım büyütüyorsun” diyerek başka insanlar için yaptığı davranışları o da aynı niyetle yapmaya başladı. Biz de etik olmayan davranışlar yapıyorduk, onlarda etik olmayan davranışlar yapıyorlar. Bu hem bizim hem de şirketlerin politikalarında düzeltmesi gereken bir durum. Birey olarak biz kendimizi saflaştıralım korunmamız gereken her alanı da Yaratıcı’ya teslim edelim.

Ben sosyal medya kuruluşlarının kişinin verilerini başka bir şirkete satmasını insanların birbiri ile başka insanların dedikodusunu yapması ile eşdeğer görüyorum. Enerjisel olarak birey olarak kişi kendine dedikodu yapma iznini veriyorsa; kendisinin dedikodusunu başka insanların ya da kurumların yapmasını kabul etmiş oluyor.

Ho’oponopono Çalışması

Sosyal medyayı kullandığım her anın sorumluluğunu yüzde yüz alıyorum.

Kendime ve diğer insanlara saygısızlık ve nezaketsizlik yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sosyal medya şirketlerinin bana saygısızlık ve nezaketsizlik yapmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sosyal medyada, sosyal medya kullanıcıları ya da şirketleri tarafından özel yaşamıma tecavüz etme izni vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sosyal medyada bilerek ya da bilmeyerek herhangi bir insanın yaşamına ya da kurumun değerlerine tecavüz etmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sosyal medya kullanımımda insan onuruna yakışmayan davranışları yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kullandığım her sosyal medya kuruluşunun ve onun tedarikçilerinin insan olarak benim mahremiyetimi önemsemesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sosyal medyada ve fiziksel hayatımda mahremiyet ihlali yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Yaratıcı’ya karşı güvensizliğimin üzerini örtüp; bu alanımı şifalandırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ho’oponopono öğretisinde arınmanın belirlenmiş bir sayısı bulunmaz. O konu kişide sıfır noktasına erişinceye kadar arınmaya devam edilmeli.

Ho’oponopono öğretisi hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

10.01.2021