İçeriğe geç

Ruhsal Planlar

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 694Kelime
  • 502Görüntülenme

Ruhsal Planlar

Bu konuyu bir çok kere anlattım. Başkasını suçlamak kabul etmekten daha kolay olduğu için; bir çok insan anlattıklarımı kabul etmeyip sürekli şikayet halinde bulunmaya devam ediyorlar.

Artık gerçekten hayatını kabul edip; armağanlarını fark etmek isteyenler buyursunlar efendim.

Ruhsal planda her ruh önce kendi yaşam derslerini seçiyor. Sonra yaşayacağı gezegeni seçiyor. Daha sonra da kendisi ile ortak dersler alan ruhlarla planlar yapmaya başlıyor. Bu ruhlar insanın aile bireylerinden başlayarak hayatındaki herkes olmuş oluyor. 

Elbette bu seçim içinde nerede ve hangi koşullarda doğulacağı da ruh tarafından seçiliyor. Ruhsal plan her ruhun ana planı. Bulunduğu gezegen koşullarında var olan planlar varsa onlarda yaşam planına dahil ediliyor. 

Dünya gezegenin insanlığa sunmuş olduğu bir armağan var. Bu armağan özgür irade seçimi. Bu özgür irade seçim hakkı insana her şeyi seçme hakkını elbette vermiyor. İnsanın özgür irade seçimleri; insanlık planı, dünya planı, evren planı ve varoluş planı ile uyumlu ise o seçimlerini yaşamında var edebiliyor. Ruh, ruhsal planını yapmaya başlamadan varoluşa ve varoluş yasalarına dair edinmiş olduğu bir bilgelik var. Bu bilgelik içinde her ruhun seçtiği seçimlerinin ilahi yasalarda bir karşılığı olduğunu biliyor. Ruhsal plan zaten bu bilgelikle hazırlanıyor. Dünyada doğduğu anda insan ruhsal olarak bildiklerini unutuyor. Dünya gezegeninin insanlar için olan kurallarından biri bu. Dünyada özgür iradesi ile yaptığı seçimlerde de yine seçimlerinin karşılıkları aynı şekilde kendi yaşamına kabul etmiş oluyor. Unutma deneyiminden dolayı bu karşılıkları zihinsel düzeyde bilmese de ruhsal düzeyde biliyor. İnsan ruhu ile bağlantısını güçlendirdiğinde ruhunun bildiği planları da algılamaya başlıyor.

İlk videoyu üç yıl önce ikinci videoyu da iki yıl önce çekmiştik. Bu üç yıllık süreçte tekrar tekrar aynı konulara çok fazla şahit oldum. Konu sadece zihin düzeyinde kalmayıp; örneklerle daha derin düzeyde şifalansın diye de 31 Mart 2021 – 9 Mayıs 2021 tarihlerinde haftalık Instagram’da Ailenin Şifa Gücü canlı yayınlarını yaptım. Bu yayınlarda anne, baba, kardeş, eş ve kişinin kendisi ile ilgili konuları ayrı ayrı anlattım. Yayın alanında dileyenler için enerjisel şifa da çalıştı. Ailenin Şifa Gücü videolarını “şu an alanımda olan aile tanımının ilahi gerçekliği ile uyuşmayan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Evrensel gerçeklikteki yaşamam gereken sevgi boyutunda aile deneyimini yaşamamı engelleyen her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Yayın boyunca kendimi ilahi olarak hak ettiğim sevgi şifasına açıyorum.” niyetini yaparak izlerseniz kendi içsel çözümlemenize sizi ulaştıracak şifa da alanınızda aktif olacak. 

Diğer insanları çok fazla suçlama potansiyelinde olan insanlardansanız, lütfen yayınları dikkatle tekrar tekrar izleyin. 2019 yılından beri evrensel enerjiler insanların kendi gerçeğini kabul edebilmesi için çok yoğun olarak dünyaya akıyor. Bu akış tüm insanlık kendini şifalandırana kadar devam edecek. Direnç gösteren yorulacak; kabul eden bu enerjilerle şifalanacak.

Ailenin Şifa Gücü canlı yayınlarının tüm videolarının olduğu oynatma listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ruhsal plan gerçekliğinizi anladığınız ve şifalandırdığınız güzel günler sizinle olsun.

02.06.2021

 

 

Etiketler: