İçeriğe geç

Deniz ve Okyanuslara Şifa

  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 217Kelime
  • 80Görüntülenme

Deniz ve Okyanuslara Şifa

Tarih: 08.01.2019 – 15.01.2019 22:00 (Türkiye Saati)
 
Dünyamızın frekansının yükselebilmesi için bazı bilinci yüksek varlıklar bizlerin hayvan diye tanımladığı bedenlerle dünyamıza hizmet ediyorlar. Yunuslar ve balinalar bu ruhsal görevlilerden.
 
İnsan olarak sorumluluğumuzu alıp, insanlığın deniz ve okyanuslara yönlendirdiği kimyasal ve nükleer atıkların temizlenmesi için bu çalışmayı yapacağız.
 
Çalışma Şekli
 
08.01.2019 – 15.01.2019 22:00 (Türkiye Saati) günlük deniz ve okyanuslar için şifa aktarımı yapacağız. Sizin için aktarım süresi ne kadar olursa o zaman dilimi uygun olacak. Bu zaman diliminde “ilahi izinli olduğum ışık şifasını dünyanın deniz ve okyanuslarına tüm canlıların yaşam frekansına uyumlu olarak sevgiyle akmasına niyet ediyorum” dedikten sonra meditatif halde enerji gönderimi akış kesilene kadar yapabilirsiniz. Zihniniz eğer sürekli düşünceler üretiyorsa bu sürede ho’oponopono yapabilirsiniz. Deniz ve okyanusla ya da deniz canlıları ile konuşabilirsiniz.
 
Dünyamıza ve dünyadaki tüm canlılara şifa olsun.
 
Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Sadece bir gün bile olsa katılacağını düşündüğünüz insanlarla lütfen etkinliği paylaşın <3