İçeriğe geç

İlahi Mesajlar ve Mucizeler – Yaşam Hikâyesi

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1038Kelime
  • 99Görüntülenme

İlahi Mesajlar ve Mucizeler – Yaşam Hikâyesi

Kübra içindeki arayışın azmi ile yolumuzu kesiştirdi. İlk karşılaştığımızda kendisi Silivri’de yaşıyordu. Beylikdüzü’nde yaptığımız bir meditasyonda karşılaştık. Sonrasında o İstanbul’dan ayrılıp ışığını Anadolu’ya yaymaya gitti. Yaşamında çok güzel değişimler gerçekleştiriyor. Bugün yaşadığı mucizevi güzelliklerden içi içine sığmıyordu. Dilerse bizimle paylaşabileceğini söylediğim harika günün özeti. Okurken beni çok duygulandırdı. Sizlere de nereden başlayıp nasıl yol alacağınıza dair ip uçları iletebilir.

Bugün mesajlarla dolu bir gündü.

Hangisinden nereden başlayacağımı bilmiyorum.  Şu an tüm samimiyetimle yaşadıklarımın tesirini, olduğu gibi anlatabilmem için (Allah’ım izninle ) Başmelek Cebrail’den yardım talep ediyorum.

Dünya ve aşk çalışmasından sonra dünya ananın mesajı sürekli Zihni’mde yankılanıyordu. “Evlerinizin içinde sizleri aşk için besleyemem tek bir kökleri topraktaki ağaç bile size aşkı öğretmem için yeterli”

Yaşadığım yerin kırsal oluşu ve bu aralar yaşadığım hayat telaşesi de birleşince doğaya çıkmam olanaksız hale gelmişti. Ama aklım hep sarılamadığım yol kenarlarındaki ağaçlardaydı. Allah’ım şöyle ufak da olsa ağaçlık bir yere gitsem diye içimden geçiriyordum. Öğrendim ki köyden büyükçe yaşadığım bu yerin 2 km ilerisinde bir mesire alanı olduğunu öğrendim. Okul çıkışı bir kaç dakika da olsa gittim. Ben istedim bir göz Allah verdi iki göz misali ufacık bir alan olmasına razıyken genişçe bir park alanı ve en az 50 yıllık ağaçların, yoğun kuş cıvıltılarının bulunduğu, yapay gölü olan yemyeşil bir parktı.

Koşarak bir ağaca sarıldım.

(Yasemin hanımın okuduğum e kitabının bugünkü bölümünde ağaçlara sarıldığımızda, onların titreşim halinde negatif enerjimizi nasıl toprağa saldığımızdan bahsetmesi de kesinlikle tesadüf olamazdı.) Bu gün yaşadığım her şey ilahi kaderde planmış ve beni oraya doğru çektiğini hissediyordum.

Hayatım bugün bana hazırladığı mucize buydu parkta ağaçlara sarılıp aynı zamanda alandaki kedilerle de oynuyorduk şunu belirtmeliyim ki ben kedileri görmeye bile tahammül edemeyen onların olduğu yerde bir şey yiyip içemeyen bir insandım. Hatta şu cümleyi bile kurmuşluğum var “asla ve asla evimde kedi beslemem”, gün gelip de evde kedi besleyeceğim düşüncesinin sıcak gelebileceğini hiç hayal edemezdim. Şuan ilk defa bunu burada itiraf ediyorum hatta bugün o kedilerden bir tanesini besledim oğlum kedilerden köpeklerden korkuyordu doğduğundan beri bu korkusunu benden kaynaklandığını biliyordum şuan ben dönüştükçe onun dönüştüğünü de şahit oluyorum anne ben kedi sevmek istiyorum ne olur eve kedi alalım diyor birkaç gündür. Bu bizim için çok büyük bir adım ve dahası bizimle yaşayan teyzemiz ki o kediden köpekten hoşlanmazdı daha düne kadar. O da bugün parkta “kedilere karşı İçimde çok değişik duygular uyanmaya başladı sevmeye başladım onları bu gerçekten çok garip” dedi.

Ve kedinin fotoğrafını çekip sosyal medyada bile paylaştı. İçimdeki ses “görüyor musun sen dönüştükçe çevrendekiler de dönüşüyor” dedi.

Yaptığımız meditasyonların sadece bizi değil yakın çevremizi de dönüştürdüğünü bugün çok net anladım. Parkta vakit geçirdiğimiz süre boyunca yanımızdaydı o güzel kedicik. Aramızdaki sevgi akışını hepimiz hissettik. Park alanından ayrılırken kediye hoşça kal bile dedik.

Eve geldik TVyi açtım ama hemen izleyen bir insan değilim özellikle son zamanlarda. İzlesem de Yasemin Hanım’ın “haberleri izlerken olan olayların ve durumların sorumluluğunu kabul edip Ho’oponopono yaparsanız dönüşüme faydamız olur” sözünü hatırlayıp da izliyordum.

Haberleri sunan spikerin anonsunu yapmadan önceki sözü resmen kalbime işledi;

“İçinde hayvan sevgisi olmayan ruhun uyanışı gerçekleşemez” dedi. Ve biliyordum ki bu söz banaydı. Dahası hayvan sever bir bayanın köpekler için yaptırdığı barınaklar ve aldığı mamalar içimde kıpır kıpır bir hisse yol açtı. Bu zamana kadar bu konuda itiraf etmeliyim ki duyarsızdım. Şuan itiraf etmeliyim ki içimde tüm hayvanlara karşı yürekten gelen bir sevgim var.

Hala anlatmak istediklerim bitmedi bugün 4 Ekim ve hayvanları koruma günü ve okulda konuyla ilgili çalışma yapmam için ben görevlendirildim.

Bugün bu kadar şeyin tesadüf olması mümkün değil ruhumun dönüşümüne şahit olmak öyle mutlu ediyor ki yazımı bu geceki rüyamla noktalıyorum.

Rüyamda iki elimin tüm tırnakları etten ayrılmak üzereydi, bu nasıl olur diye tırnaklarıma bakıyordum, dökülmek üzere olan tırnaklarımın altından zar şeklinde yeni tırnaklar çıkıyordu. Yeni tırnaklar oluştuktan sonra eskileri dökülecek dedi babaannem.

Uyandığımda anladım ki dönüşümüm başlamış ve ben yenileniyorum. Bugün hayatın bana verdiği tüm mesajlar için minnettarım🙏🙏

Bugün 4 Ekim ve tüm hayvan dostlarımıza ben de varlıkları için çok teşekkür ediyorum. Onlar sevginin farklı bir boyutunu bize öğretiyorlar. Yaşamımda hem hayvan korkusunu hem de hayvan sevgisini yaşıyorum. Korkanları da sevenleri de anlıyorum. Bu dünyaya biz hayvanı da insanı da sevmeye geldik. Hepsi bize farklı bir sevgi öğretiyor.

Mucizelerin hayatınıza aktığı bir ömür sizlerle olsun.