İçeriğe geç

Film Terapi

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 987Kelime
  • 316Görüntülenme

 

Film Terapi

7 – 8 yıl önce dünyada her şeyi deneyimlemeden de öğretisini almaya karar verdikten sonra tiyatro, sinema, film, dizi, gösteri, konser ve diğer insanların yaşamları ile deneyimi öğrenmeye odaklamıştım. Bu öğrenme süreci zaman içinde terapi ve şifaya dönüştü. 2015 yılından sonra izlediğim her şeyi şifa için izlemeye başladım. Önceleri bunu yazmıyordum. Son zamanlarda sizlerinde bu alanı kullanmanız adına izlediğim filmlerdeki arındırdığım konuları size de aktarıyorum.

Eğer hayatınızda sizde film terapi ile şifalanmak istiyorsanız, başlangıç adımlarını bu yazıda size aktaracağım. Sonrası zaten sizlerde açılır.

Filmi izlemeden önce “Işık Bilgeleri şu an benimle olun. Bu izlediğim alan aracılığıyla alanıma dahil olma potansiyeli olan pozitif ve aydınlık olmayan her şeye karşı lütfen beni korumaya alın” niyetini yapın ki eğer izlediğiniz görselde subliminal bir alan varsa o sizin bilinçaltınıza dahil olmasın ya da içeriğinde var olan ışık ve sevgi olmayan konular duygu düzleminizde size bağlanmasın. Her şey sadece şifa için görünür olsun.

Ben daha çok Kundalini Reiki ve Mavi Şimşek Enerjisi ile çalışma yaparak izliyorum. Burada uyumlaması olmayan herkesin de uygulaması için farklı çalışmalar yazacağım. Kendinize uygun yöntemi uygulayabilirsiniz. Şifa ilahi olarak olması gerektiği şekilde ve sizin hak ettiğiniz şekilde varoluşunuza akar. Bu çalışma her şeyin sıfırlanacağı anlamına gelmez.

Eğer geçmiş yaşamınızla o izlediğiniz konunun bağlantılı olduğunu düşünüyorsanız “Başmelek Raziel lütfen şimdi benimle ol, bu izlediğim konunun ortak alanında olduğum tüm geçmiş yaşamlarımı sağlıklı ve keyifli bir şekilde arındır. Senin şifanda kendi sorumluluğumu alıp tüm karmik yaşamlarıma ışığımı ve sevgimi gönderiyorum” niyetini yapabilirsiniz. İzlediğiniz yerde kalbinizi sıkıştıran sizi aşırı hüzünlü hale getiren sahnelerde de “özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha, indigo” kelimelerini içinizden tekrarlayabilirsiniz.

İzlediğiniz karakterlerden sizi olumlu ve olumsuz etkileyenler için “Başmelek Mikail bu roldeki insan gibi hayatımda var olan tüm insanlarla olan sevgi olmayan tüm insanlarla bağlarımı kes ve ilahi olarak olması gerektiği şekilde bu bağları şifalandır” niyetini yaparsanız bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen insanlarla olan kısıtlayıcı bağlarınız şifalanmış olur.

İzlediğiniz herhangi bir şey soyut ya da somut bir korkunuzu tetiklediyse “Başmelek Azakriel lütfen şimdi izlediklerim aracılığıyla ortaya çıkan korkunun ilk anını sevgiye dönüştür ve arındır” niyetini yapabilirsiniz.

Zihinsel düzeyde sizi huzursuz eden her şey için “Başmelek Zekail ve Başmelek Cebrail lütfen şimdi benimle olun ve zihinsel düzeyde aşırı tepkisel olmama neden olan bilinçaltı kaydımı arındırın ve onu ruhsal planıma uygun en yüksek ışık ya da sevgi potansiyelinde beden frekansıma uygun olarak programlayın” niyetini yapabilisiniz. Bu yaşamınız içinde size zorla öğretilmiş ya da kendi kendinize başka insanlardan aldığınız inançların arındırılmasına yardımcı olur.

İzlediğiniz konu dünya tarihinde 50 yıl öncesi bir senaryo ise eski enerjiyi alanınızdan arındırmak için “Başmelek Azrail lütfen şimdi benimle ol. Biz izlediğim eski enerjiye ait benim yaşam planımda olan her şeyi arındır lütfen” niyetini yaptığınızda şu anki dünya frekansı ile uyumsuz enerji ve öğretiler sizden arındırılır.

Hastalık konusunun işlendiği bir şey izliyorsanız “Başmelek Raziel ve Başmelek İsrafil lütfen şu an benimle olun şifa ile ilgili evrensel plandan benim sebep olduğum ve şu an daha sağlıklı bir hayat sürmemi engelleyen benim DNA ve gen alanımda olan her şeyi kolayca şifalandırın” niyetini yapabilirsiniz. Bu eğer siz geçmiş yaşamlarınızda varoluştaki herhangi bir bedene kasti zarar verme eylemi barındırıyorsa onu ve size yapılmış alanları şifalandıracak bir niyet olacaktır.

AŞK konulu izlediğiniz konularla ilgili olarak da “Başmelek Ceramayel, Başmelek Raguel ve Başmelek Mikail lütfen şu an benimle olun. Benim aracı olduğum varoluş planından ilahi olarak arınması gereken AŞK olmayan her şeyi lütfen arındırın” niyetini yapabilirsiniz. İzlediğiniz sahnede sizi mutlu etmeyen anlar için de yine içinizden ho’oponopono yaparak bu alanda kendi sorumluluğunuzu alarak daha derin bir şifa alanı açabilirsiniz.

Bilimkurgu ya da fantastik türünde bir şey izliyorsanız ve bu gelecek de pozitif bir gelecek değilse “Başmelek Metatron lütfen evrensel boyutta varoluş olarak AŞK Boyutuna geçmemizi engelleyen benden kaynaklı ışık olmayan her şeyi ilahi olarak arındır. Ben de sorumluluğumu alıp şu an sahip olduğum ışığımı geçmişime yönlendiriyorum” niyetini yapabilirsiniz.

Sizi etkileyen her şey için “özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha ve indigo” kelimelerini kullanarak ho’oponopono ile arınma sağlayabilirsiniz.

Daha önceden paylaştığım film terapi yazılarıma ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Şifa her an her yerde yeter ki şifaya gönüllü olun.

10.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰