İçeriğe geç

Hayvan Dostlarımız İçin Şifa Çalışmaları

Spread the love
 • 2 sene önce
 • 11Dakika
 • 3069Kelime
 • 293Görüntülenme

Hayvan Dostlarımız İçin Şifa Çalışmaları

Bu yazıdaki paylaşımın her harfi okuyanın zihnine, şu an bu deneyimi yaşayan hayvanlara ve kollektif bilince şifa sunsun. Yazıyı okurken sizde açığa çıkan her hatıranıza da sevgi şifasını yönlendiriyorum. Bu şifa sürecinde Dünyanın Koruyucularından, Pozitif ve Aydınlık Ruhsal Varlıklardan ilahi yardım ve destek talep ediyorum.

6 Kasım tarihinde yazdığım arınma çalışması için Youtube kanalında paylaşımın altına gelen yorum ile bugüne kadar sosyal medyada yaptığım çalışmaları düzenlemem gerektiğini düşünmüştüm. Bugün de arkadaşlarla birlikte yunus parkları, hayvanat bahçeleri, gösteri merkezlerinde tutsak olarak yaşayan ya da barınaklar ve rehabilitasyon merkezlerinde güvenli ve sevgi koşulları içinde olmayan hayvan dostlarımız için şifa çalışması yapalım diye yazıştık. Yazının en son kısmına da bu şifayı ekleyeceğim.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Ho’oponopono Arınması

4 Ekim 2020 Hayvanları Koruma Günü ile ilgili paylaşımıma 4 Ekim Hayvanları Daha Çok Sevme Günü Olsun 🤍🌍 dileğimle başlamıştım.

Dünyada yaşayan tüm hayvanların daha konforlu yaşaması biz insanların sorumluluğunda. Bu sorumluluğumuzu her gün hatırlayalım ve onlara daha çok sevgi sunalım.

🌍 Dünyadaki hayvanların huzur ve konforunu insanların bozmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌍 Dünyadaki her hayvanın yaşam süresini daha sağlıklı ve güvenli yaşamasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Tehlikeli Türlerle Yeni Ekolojik Dengeyi Oluşturmak İçin Ho’opopono Çalışması

09 Aralık 2020’de izlediğim bir haber sonrası izlediğim andaki tepkimi şifaya yöneltmek için de bu paylaşımı yapmıştım.

İnsanlık olarak dünyada var ettiğimiz küresel ısınmanın sonuçlarını vahşice çözüyoruz.

2000 yılından beri Türkiye denizlerinde balon balığı görülmeye başlanmış. Hint Okyanusu’na özgü olan tür Kızıldeniz’den ülkemize gelmeye başlamış. Bugün bulunan çözüm balon balığının kuyruğunu getirene 5 TL ödül verilmesi olmuş.

20 senede yapılan incelemeler sonucu ekosistemi dengelemenin yolu için bulunan çözüm karşısında ne diyeceğimi bilmiyorum.

Dünyada zehirli hayvanlar ve zehirli bitkiler insan dünyada var olmadan önce vardı. Çevre yatırımı yapmayan şirketler nedeniyle dünyanın ekosistemi bozuluyor ve bunun sonucunu sadece yaratılışı nedeniyle yaşamını bu düzenden habersiz sürdüren canlılar yaşıyor.

Zehirli balıktan daha zehirli düşüncesi ve enerjisi olan insanlar yaşayabiliyorken hayvanlara vahşet uygulanması normal karşılanıyor.

Bu kadar yok edicilikle yaşayan insana, Dünya türünü devam ettirmesi için daha ne kadar izin verecek?

Ben daha fazla sinirlenmeden arınma yazayım bari…

“İnsanın sorumluluklarından kaçıp, bunun sonucunda ekosistemdeki canlıları yok etmesine veya onlara zarar vermesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnsan türünün içinde var olan öldürme arzusunun büyümesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Hayvanların Daha Konforlu Yaşaması İçin Koşulsuz Sevgi Şifası

Pınar’ın sahiplenmeyi bekleyen köpek dostumuz Fox’un fotoğrafını gördükten sonra da bu paylaşımı yapmıştım.

Doğada yaşayan ya da şehirde bizlerle yaşayan hayvan dostlarımız çeşitli nedenlerle zorluk yaşıyorlar. O zorluklara ilahi izinli olduğumuz kadarıyla enerjisel düzeyde destek olmak isteyenler. Yazdığım niyetleri günlük tekrarlayarak ya da niyetleri kendi kullandığınız enerjilerle kullanarak şifa çalışması yapabilirsiniz.

Her canlı konforlu yaşamayı hak ediyor.

Çalışmaya vesile olan Pınar’a çok teşekkür ediyorum. Sahiplenmeyi bekleyen Fox’a ve bilmediğim bakıma ihtiyacı olan sahiplenmeyi bekleyen tüm hayvan dostlarımın da kolayca huzurlu yuvalarını bulmalarını diliyorum 🙏🏻

“Dünyada yaşayan tüm hayvanlar ve bitkilerle ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum.”

“Şu an dünyanın herhangi bir yerinde aç olan ilahi izinli olduğum hayvanların fiziksel bedeninin onun için en sağlıklı hale gelmesi, vücudunun besin, vitamin ve mineral ihtiyacının onun frekansına uygun olarak dengelemesi için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

“Şu an dünyanın herhangi bir yerinde hasta olan ilahi izinli olduğum tüm hayvanların kolayca ve hızlıca sağlığına ulaşması için beden frekanslarına uygun koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

“Dünyada yaşayan tüm hayvanların ilahi olarak hak ettikleri sevgi ve konfor alanında yaşamaları için izinli olduğum koşulsuz sevgi enerjisini her bir hayvanın frekansına uygun olarak yönlendiriyorum.”

Nesli Tükenme Tehlikesinde Olan Hayvanlar İçin Ho’oponopono Arınması

3 Ocak 2021 Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF) evlat edinme projesini araştırırken okuduklarımla ilgili herkeste hem farkındalık oluşsun hem de şifa olsun niyeti ile bu paylaşımı yapmıştım.

İnsanlar tarafından besin döngüsünün bozulması ya da yanlış avlanma sonucu aşağıdaki 24 türün nesli tükenme tehlikesinde.

 • Vaşak
 • Leopar
 • Cava Gergedanı
 • Çita
 • Sumatra Orangutanı
 • Macellan Pengueni
 • Deniz İguanası
 • Bozkır Tuygunu
 • Caretta Caretta
 • Çizgili Sırtlan
 • Komodo Ejderi
 • Kara Akbaba
 • Deri Sırtlı Deniz Kaplumbağası
 • Kutup Ayıları
 • Büyük Pandalar
 • Dev Mekong
 • Pigme Borneo Fili
 • Siyah Ayaklı Dağ Gelinciği
 • Dağ Gorili
 • Sumatra Kaplanı
 • Cross River Gorili
 • Meksika Yunusu
 • Altın Başlı Langur
 • Javan Gergedanı

Nesli tükenme tehlikesinde olan bir çok tür için WWF’nin yaptığı bir çok çalışma mevcut. Dilerseniz bu çalışmaları maddi olarak destekleyebilirsiniz. Maddi destek olmayı tercih etmeyen ya da olamayanlar da yazdığım çalışmayı dilediği kadar yapabilir.

Şu an dünyada nesli tükenmekte olan hayvanlarla ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

İnsanların dünyada yaşayan hayvanların yaşam hakkına saygı göstermesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyanın doğal ekolojik yaşam döngüsündeki süreden önce hayvanların neslinin tükenme tehlikesin ortaya çıkmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyanın ekosistemini insanların dengesizleştirmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu zamana kadar dünyada yaşamını umursamadığım tüm hayvanlardan özür diliyorum. Farkında olmadan kibirle sizi yok sayarak yaşam sürdüğüm her an için lütfen beni affedin. Kabul ederseniz size sevgimi sunuyorum. Bende bu farkındalığı ortaya çıkardığınız için size teşekkür ediyorum.

Hayvana Şiddet İçin Şifa Çalışması

6 Kasım 2021 tarihinde bir arkadaşımın köpeği ile ilgili aldığım üzücü haber sonrası hem onun şifalanması hem de şiddete uğramış diğer diğer hayvan dostlarımıza şifa niyeti ile yazmıştım.

Farkında olmasak da her gün sayısını bilmediğimiz sayıda hayvan insanların şiddetine maruz kalıyor.

Bugün kedilerle dahi dost geçinen uysal sevgi dolu köpek dostumuz Kartal’ın yaşadıklarını okuyunca içim acıdı. 

Hem Kartal hem de Kartal gibi insan şiddetine uğramış tedavi edilen ya da bir insan tarafından uğradığı şiddetten haberimiz olmadığı için tedavi edilemeyen, herhangi bir hastalık sorunu yaşayan tüm hayvanlar için bir şifa çalışması yapalım.

“Kendimi ilahi şifa enerjisine açıyorum. Şu an dünya üzerinde şifa göndermeye izinli olduğum tüm hayvanlara, onların beden frekansına uygun olarak şifa yönlendiriyorum.

Yaşadığı hastalık herhangi bir kişiden kaynaklanıyorsa o kişinin bu saldırıyı gerçekleştirmesine neden olan insanlık planından ilahi olarak arındırmam gereken herşeyin ilahi yasalara göre arınması için insanlık planına ilahi şifayı yönlendiriyorum.”

Bu niyet sonrası dilediğiniz şekilde bir süre meditatif olup bu enerjiyi hayvanlara yönlendirebilirsiniz.

Duam:

“Yüce Yaratıcım, haddimizi aşıp senin yarattıklarına merhametsiz ve şefkatsiz olduğumuz her an için insanları sen bağışla. Lütfen hepimizin vicdanını arındır. Artık şiddet programının insanlık planından arınması için bize yardım et. Kendimde dahil yarattığına merhametsiz davranan herkesi senin adaletine teslim ediyorum.

Artık yarattıklarına merhamet ve şefkatle davranmayı bize öğret.

Bizi insan olma erdeminden uzaklaştıran herkesin şerrinden bizi ve tüm yarattıklarını koru. Amin.”

Gösteri Parkları, Hayvanat Bahçeleri, Sirklerde Tutsak Olan Hayvanlar ve Safaride Ticari Amaç İçin Hayvanlara Uygulanan İşlemler İçin Şifa Çalışması

Milli parklar dışında kendi doğal ortamı olmayan yerlerde hayvanların strese girerek yaşam sürmesi bana göre insanın bencilce arzusu ya da hükmetme arzusunun bir sonucu ortaya çıkan ticari işletmecilik. Sirk ve safariye katılmasam da diğer yerlere bende gittim. Bunun için de aslında içim acıyor. Eğer o yerlere gitmemiş olsaydım belki bu kadar net alanı göremeyecektim. Oraya gitme nedenim aslında bu yazının ortaya çıkmasına hizmet etmek için de olmuş olabilir.

Hayvanlar üzerinden para kazanan işletmelerin yaptıkları işi kamufle etmek için hayvanların sempatikliğini kullanıp insanları aldatmalarına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Çocukluğumdan bugüne kadar iyi niyetle ziyaretlerimde hayvanlar tutsak edilip, işkence gördüyse ve ben bunu fark etmeden ya da umursamadan orada bulunduysam bu deneyimi yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Şu an dünyanın herhangi bir yerinde tedavi edilmesi haricinde hayvanların doğal ortamından uzaklaştırılıp tutsak edilmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hayvanlar doğal ortamında yaşasa da yine bir ticari faaliyet nedeniyle bu hayvanların herhangi bir sağlık sorunu yokken ona çeşitli sebeplerle kimyasal verilerek doğal haline müdahale edilmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Zihinsel düzeyde bilmesem de şu an kalbimi sıkıştıran durumları deneyimleyen hayvanların stres altında yaşamasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Barınaklar ve Hayvan Rehabilitasyon Merkezleri İçin Şifa Çalışması

Şu an barınaklarda bulunan hayvanlar eğer huzur, güvenlik ve sevgi içinde değillerse bunları yaşamalarına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Evcil hayvan edinmek isteyen insanların barınaktaki hayvanları sahiplenmek yerine pet shoplardan hayvan satın almasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Evcil hayvan yetiştirme sorumluluğu olmayan insanların anlık arzuları ile hayvanları satın alıp ya da sahiplenip daha sonra onları barınağa vermesine ya da sokağa bırakmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Barınaklar konusunda her şeyin belediyelerden beklenilip; insanların sevgi odağında hayvanlara hizmet etmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Şu an herhangi bir sebeple özel, belediyelere ya da devlete ait rehabilitasyon merkezinde tedavi gören hayvanlara şefkat, merhamet ya da sevgi ile şifa sunulmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Şahit olmadığım için bilmediğim barınaklarda ya da rehabilitasyon merkezlerinde hayvanların maruz kaldığı sevgi olmayan davranışlar oluyorsa bunların olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Yazdığım konuların dışında da hayvanların insandan kaynaklı sebeplerden dolayı yaşadığı sorunlar var. Bu konuların hepsi için ve tüm dünyada ülkelerin hepsinin hayvan hakları konusunda yasal tedbirleri alması için son olarak da bizim ötemizdeki her şey için bir dua edelim. Ben buraya kendi kalbime doğanları yazacağım. Sizlerde kendi kalbinize doğanları ekleyebilirsiniz.

“Yüce Yaratıcım, 

Evcilleştirdiğimiz ya da doğal ortamında yaşayan tüm hayvanlarla ilgili olarak insan olarak onlara zarar vermemize neden olan vicdanımızdaki her şeyi sevginle arındır. Senin yarattığın yaratılmışlar içinde en şerefli varlık olan insana yakışır bir şekilde tüm insanlık olarak yaşamak için bize lütfen yardım et. Bize sürekli yardım edip; yol gösterdiğini biliyorum. Lütfen daha fazla yardımı bize sun. Dünyada yaşayan tüm hayvanlara insanların daha şefkatli ya da merhametli olmasına yardım et lütfen. Kalbimdeki tüm acıyı şifa için sana teslim ediyorum. Hayvanlara hizmet edebilmek için maddi ve manevi olarak lütfen bana yardım et, yol göster. Amin.”

13.11.2021