İçeriğe geç

İnsana AŞK

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1050Kelime
  • 169Görüntülenme

İnsana AŞK

Sahip olduğumuz her parça kendine özgü ve kendine özgü hassasiyetleri var.

Dün yazdığım davranışlarla ilgili çalışmayı yaptıktan sonra kibir duygusu ile bağlantısı olan davranış programını nefsim yaklaşık bir aydan beri devreye almaya çalışıyormuş. Sizlere beni gözünüzde büyütmeyin ben insanım hatırlatmasını hep yapıyorum. Bu hatırlatmayı kendime ve sizlere iyi ki sürekli yapıyormuşum. Bunu yapmasaydım ortaya çıkan açılımlarla kendimi çok suçlayabilirdim.

Ruhsal olarak “hayır bunu yapmamalısın” mesajını aldığım bir konu için zihinsel akıl yürütme yaptım. Akıl yürütme sonunda o davranışı yaparsam bundan daha fazla insanın faydalanacağını düşündüm, bu düşüncem sonucu seçim yapıp, aldığım mesajın zıddı bir davranış yaptım.

Seçim yaptım ve seçimim sonucu ortaya çıkan içsel bir sürü alan temizlemesi yaptım. Bu temizlik sonrası yaptığım seçimin ilahi olmayan bir davranış olduğu mesajını aldım. Bu mesajdan sonra, bir daha aldığım mesajlar ne kadar zihnimle çatışsa da mutlaka ona uyacağıma söz verdim ve sonrasında da arınma yerine Yaratıcı’dan bol bol tövbe edip bağışlanma diledim. Bencillik alanında olmasa da yaptığım seçim benim bilmediğim bir şekilde ilahi planla uyumsuz enerji yarattığı için bununla ilgili sorumluluğumu yüzde yüz almayı, kendi gücüme yüzde yüz sahip çıkmayı seçtim. Benim seçimlerim sonrası, bağışlayıcılığı bol Yüce Yaratıcı’nın bağışlanmasının ferahlığını da yaşadım.

Bu bir aylık süreçte ne mesaj aldıysam o doğrultuda çalışmalar yapmaya devam ettim. İnsanların frekansının yükselmesi ve farkındalıklarının artması için de çalışmalar yapmaya devam ettim. Bu ilerleme güzel Yaratıcı nasip ettiği sürece ömrümün sonuna kadar devam edecek inşallah.

Sizler benim ruhsal mesajları nasıl aldığımı merak ediyorsunuz. Ruhsal mesajların her biri ben gerçekten herhangi bir konuyu arındırdığımda ortaya çıkıyor. Bazen tek bir kelime bazen de yarım saat civarında süren bilgi akışı şeklinde oluyor. Bu süreçte her yaptığım çalışma ya da grup çalışmalarında sorulan her soru yeni bir alan açıyor. Bilgi parçaları birleşiyor.

Dün yazdığım davranışların arınması çalışması sonrası ilahi olmayan bu seçimi yapan parçamın nefsim olduğu bu seçimim sonrası da boyut düştüğüm mesajı verildi. Bu mesaj sonrası yaptığım çalışmalardaki insanların arınma ya da şifalanmasına olumsuz bir etkim olup olmadığını sorguladım. İlk andan itibaren sorumluluğumu aldığım ve saf niyetle arınmaya odaklandığım için ruhsal varlıklar tarafından tüm çalışmalarımda daha fazla desteklendiğim mesajını aldım ve rahatladım.

Sonra nefsime bunu neden yaptığını sordum. Ondan gelen cevapları da aşağıda aktarıyorum.

“Ruh alanındaki bilgide 3.3 Enerji kapısında kuantum sıçrama yapma potansiyelin vardı. Kuantum sıçrama yaparsan insanlardan ayrılacağımızı sandım. Ben insanlara aşığım. Onlardan ayrılmamak için sürekli senin frekansını düşürmeye çalışıyorum. Onlardan ayrı kalmak istemiyorum. Fiziksel olarak insanlarla bir arada olmak istiyorum. Onların fiziksel varlığını yanımda hissetmezsem ben mutsuz oluyorum.”

Bu cevap sonrası ne diyeceğimi bilemedim. Kalben insanları sevdiğimin farkındaydım. Nefsimin insanlara aşık olduğunu fark edince çok şaşırdım. Okuduğum öğretilerde ego/nefsin daha bencil olduğunu sadece kendi konforunu düşündüğünü sanırdım. Ortaya çıkan bilgi ise insanlar konforlu alana geçmiyor diye nefsimin de kendini daha konforsuz alana geçmek için sistemi zorlamış. Nefsime bu davranış her ne kadar insanlık için pozitif gibi görünse de bizim Yaratıcı’nın planının tam bilincinde olmadığımızı ve bazen bize göre kötü olan durumların ileride hem bireysel olarak bizim hem de insanlık için daha iyi olacağını ifade ettim. Nefsim gelecek potansiyel yerine şimdiye bakıp yüzde yüz ikna olmasa da beni takip eden insanların kendi ruhsal yükseliş sorumluluğunu aldığında söylediklerime yüzde yüz ikna olacak.

Bu yazıyı kendi parçalarınıza haksızlık etmemeniz ve kendi kibir davranış alanımın şifalanması için yazdım.

İnsan olduğumuzun bilincinde her an farkında ve saf niyette olduğumuzda her zaman Yaratıcı bizi destekliyor. Her ne yapmış olursak olalım o seçimin sorumluluklarını kabul etmek dünyasal ya da ruhsal sorunların çözülmesinde ilk ve en büyük adım oluyor.

İnsanlığa aşık bir parçanız varsa ona da şu mesajı iletin “biz ruhsal olarak yükseldiğimizde daha fazla insanın ruhsal yükselişine destek sağlayabiliriz. Ruhsal yükselişimiz her ne kadar bireysel gibi görünse de aslında tüm insanlarla birlikte yükselmek için kendi ışığımızı, sevgimizi ve AŞKımızı arttırmamız gerekiyor. Onun için lütfen her parçam frekansımızı ya da boyutumuzu düşürecek seçimler yapmayalım. Seçimlerimiz hep daha yüksek frekans veya boyut için olsun. Bizim, birin ve bütünün hayrına olsun.”

İnsan olmak çok keyifli. Bu keyfin farkında olarak yaşayın. Yaptığınız her seçimin size büyük bir öğretisi var bunu onurlandırın. Ruhsal olarak mesaj alıyorsanız da bu mesajlara göre yol alın. Zıddını yapmayın.

08.03.2020