İçeriğe geç

Sahip Olma Hırsını Arındırma Çalışması

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1209Kelime
  • 242Görüntülenme

Sahip Olma Hırsını Arındırma Çalışması

Bazı konular insanlık planında henüz hızlıca dönüşmediği için tekrar tekrar çalışma yapmayı gerektiriyor.

Hırsın pozitif bir durum olmadığını meditasyonlarımda ve videolarımda sizlere aktarıyorum. Hırs yerine doğru eylemde olmak için azme sahip olmalıyız.

İnsan hırsa sahip olduğunda mantığı ya da kalbi ile yol almayıp iç güdü alanı devreye giriyor. Bu da kendi hedefini yaşama programı gibi kişinin algılamasına neden oluyor. İç güdüler devreye girdiğinde kişi nasıl ki sadece kendini hayatta kalmaya odaklarsa hırsla oluşan hedefte de o hedefe ulaşmak için aynı şekilde kişi yol almaya başlıyor. Hukuki ve ahlaki kurallar değerini yitiriyor. Bu davranış biçimi beyne öğretildikten sonra da beyin için bu eylemler doğal hale dönüşüyor.

Burada hırsla sahip olmanın en uç örneklerini yazacağım. İsteğine ulaşmak için herhangi bir insanın ya da canlının ölmesi bir anlam ifade etmemesi; dünyanın ekolojik durumu kişinin önem verdiği alanda bulunmadığı için dünyanın yok oluşuna neden olan tüm çalışmaların yapılmasını onaylanması; sahip olduğu hiç bir şey kişiye doyum ya da mutluluk vermemesi; kendini Yaratıcı sanmaya başlaması.

Bir konun şifalanabilmesi için kişinin kendinin ve hayatının farkında olması gerekiyor. Kendinizi kabul ettikten sonra iki aşamalı olan bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Kişinin Hırsının Arındırılması

“Sahip olduğum hırsın yüzde yüz farkında olmayı seçiyorum. Farkında olduğum ya da olmadığım sahip olduğum hırsların olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Farkında olmama rağmen hırslara tutunmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Gözümü kör eden hırslarla dünyayı yok etme odağında eylemler içinde olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Sevilme ve takdir edilme arzumdan dolayı hırslı insanlarla iş birliği yapıp onların hırslı isteklerini hayatta var etmeme neden olan tüm eylemlerimin yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum. Kendi içsel dengesizliğimi dengelemek için hırslı insanlarla iş ya da duygusal ilişki içinde olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Sahip olduğum hırsı azme dönüştürmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Hırslı Kişilerle İlişki Alanının Arınması

“Hırslı kişilerin tüm seçimlerine şu andan itibaren saygı duymayı seçiyorum. Onların etik dışı davranışlarına maruz kalmama ya da şahit olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hayatımın içinde hırslı insanların benimle ilişki içinde bana saygılı olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hırslı insanlarla iletişim esnasında kendi içimdeki etik alanın tepkisel olup ona saygısızlık yapma potansiyelim olmasını tamamen ortadan kaldırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hırslı insanların ona olan saygımı aptallık diye niteleme potansiyelini hayatımdan tamamen kaldırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hırslı insanların seçimleri ne olursa olsun benim onlarla ilişkimin kendi sorumlu olduğum alanın koşulsuz sevgi odağında olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Eğer bir süre bu konuya çalışmanız gerektiğini düşünüyorsanız ve meditasyon yapmak sizin için daha keyifliyse önceden yaptığım meditasyonu da dinleyebilirsiniz.

Ho’oponopono öğretisinde arınmanın belirlenmiş bir sayısı bulunmaz. O konu kişide sıfır noktasına erişinceye kadar arınmaya devam edilmeli.

Ho’oponopono öğretisi hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

04.11.2019