İçeriğe geç

Kadın Kimliğinin Ho’oponopono ile Arındırılması

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1561Kelime
  • 410Görüntülenme

Kadın Kimliğinin Ho’oponopono ile Arındırılması

Yazacaklarımın hepsini şifa niyetine yazıyorum. Tespit ettiğim konuların şikayet enerjisini ve programını büyütmesine iznim yok.

Yaşam içinde eylemsel olarak ataerkil işleyiş aktif olarak görünse de aslında anaerkil bir program içinde ilerliyoruz. Her zaman için anaerkil yapının üzerinde baskılayıcı ve değersizleştirici kendi zamanına göre farklı ataerkil programlar oldu, oluyor ve değiştirmediğimiz sürece olmaya devam edecek. Günümüzde beni en rahatsız eden değersizleştirme programı kadının insanlıktan çıkartılıp cinsel bir nesneye dönüştürülmeye çalışılması. Kadın olarak her birimiz özgür olalım, özgün olalım, saygın olalım, insan olalım. 

Çalışmayı sadece kadınlar için yazmıyorum; hem kadınlar hem de erkekler için yazıyorum. Her birimizin okuyacağı cümle hem kollektif bilinci arındıracak hem de bize esinlenme verip kendi hayatımızda bu zamana kadar üzerini örttüğümüz alanları arındıracaktır.

Arınma

Bu zamana kadar çeşitli yollarla kadın kimliğinin değersizleşmesi için yaptığım bilinçli ve bilinçsiz her şeyin sorumluluğunu yüzde yüz alıyorum.

Herhangi bir kadına bu zamana kadar onun insan olduğunun bilincinde olmadan yönlendirdiğim tüm etiketleri ve tanımları var etmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyada herhangi bir kadın başarılı olduğunda onun başarısını içten olarak kutlamamı ve onu onurlandırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kadın ve erkek her ikisinin varoluşundaki hikmeti anlamayarak ortaya koyduğum hakikatten sapmış her bilgiyi, enerjiyi ve programı var etmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kadının kadınla rekabeti sonucu ortaya çıkardığı birbirini değersizleştiren programları çeşitli zamanlarda bilinçli ya da bilinçsiz kullanmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Küfür ve argo söylemlerin içinde kadını aşağılayan, değersizleştiren söylemlerin herhangi bir dilde her mecrada artarak ifade edilmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sebebi ne olursa olsun seks işçiliği yapan kadınlara karşı onları değersizleştirmek ve küçümsemek için yönelttiğim sözleri var etmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Satış ve pazarlamada kadın bedeninin satışları arttırmak amacıyla kadınları ve erkekleri maniple etmek için kullanılmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kadınların para kazanmak için kendi bedenlerinin manipülasyon aracı olarak kullanılmasına izin vermesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Özgür kadın kimliği ile özdeşleştirilmiş sekse düşkün olma illüzyonun insanlık planında büyümesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Cinsel birlikteliğin kutsallığından kadını uzaklaştırmaya çalışan frekansı düşük seks programlarının artmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sapmış seks enerjisi esnasındaki cinsel birleşme ile kaotik programlarla kendileri mutsuz çocuklar doğmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kadınların emeğinin değersizleştirilip; kazancının aynı işi yapan erkekten daha düşük olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hiç bir iş yapmadığı halde işverenini cinsel olarak manipüle edip; haksız para kazancı sağlayan kadınların olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Doğduğunda sahip olduğu ya da yaşam için de yaşadığı değişimlerle şu anki halini beğenmeyen kadınların kendi güzelliklerini fark edemedikleri programlarla manipüle edilmelerine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Güzellik – çirkinlik; gençlik – yaşlılık; zayıflık – şişmanlık; rüküşlük – şıklık gibi kavramlara odaklanarak kadınların kendi sağlığını önemsemez hale gelmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kadın kendi hayatındaki sahip olduğu kimliklerle ilgili toplum tarafından var edilmiş baskılardan dolayı birey olarak kendine mutlu olmak için huzurla izin vermesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

20.10.2021