İçeriğe geç

Kolaylaştırıcıları Fark Etmek

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 267Kelime
  • 89Görüntülenme

Kolaylaştırıcıları Fark Etmek

Sahip olduğumuz bir çok alet artık hayatımızın bir parçası haline geldiği için hayatımızdaki kolaylığını sıradanlaştırmış durumdayız.

Bir evde yaşamak ve o evdeki büyük küçük var olan her şey çok değerli. Şükredecek çok şeye sahibiz aslında. Şükür yerine şikayet modundayız.

Ev işlerini yaparken keyif alanlardan değilim. Bunu keyifli hale getirmeye çalışıyorum. Fiziksel temizlik yaparken enerjisel temizliği işin içine katınca keyif alacak bir noktam oluyor.

Temizliği sizin yapmanız ya da başkasının yapması değil burada fark etmemiz gereken durum. Bu araçların yaşamımızda var olmasına şükretmeyi fark etmeliyiz.

Evde kullandığınız her alet ve makineye şükredip onları fiziksel ve enerjisel temizlik için programlayabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi ile evi süpürürken bu biliş bende ortaya çıktığı için elektrik süpürgesine niyetimi ithaf ediyorum. “Sevgili elektrik süpürgem bu zamana kadar evimizi temizlediğin için sana çok teşekkür ediyorum. Senin değerini anlamadığım için özür diliyorum. Şu ana kadar senin üzerinde birikmiş bütün enerjileri kaynağa gönderiyorum. Şu andan itibaren fiziksel olarak evde temizlediğin her şeyde olan pozitif ve aydınlık olmayan bütün enerjileri alanından kaynağa gönderiyorum. Seni kendi ışık alanımla uyumluyorum. Seni seviyorum.”

Bunu evinizdeki her makine ve alet için yapabililirsiniz.

12.11.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: