İçeriğe geç

Meleklerin Mucizevi Işığı – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 1Dakika
  • 281Kelime
  • 73Görüntülenme

Melek Mucizesi

Ocak 2018’de Başmeleklerle Arınma Çalışmasına katılan bir danışanımın hayatında oluşan güzellikleri sizlerle keyif ve mutlulukla paylaşıyorum.

“Merhaba Yasemin hanım ve diğer arkadaşlar bende deneyimlerimi paylaşmak isterim ben ayrıca kendim ve kızım içinde özel çalışma aldım ve çok farklı duygular ve hisler yüzleşmeler şaşırmalar kabul ve şükürler ardından geldi içimde en derinde çok farklı bir gerçekle yüzleştim ve barıştım. O kadar net olarak beni oraya taşıdı ki Yasemin hanım tek soruyla tüm içsel yarama ışık tuttu onu beraber gördük pansuman yaptık daha düne kadar o an yaşadığım gözümden akan yaşın bile ıslaklığını hatırlıyordum sonra onuda kabullendim ve unutmayı seçtim bugün yaklaşık 3 yıldır görüşmediğim eşimin yakınlarıyla son derece doğal içten barıştım küskünlüğüm benim değildi.

Kızım çok rahat ve Yasemin hanımın tavsiye ve yöntemlerini bana geceleri hatırlatıyor özür dilerim beni affet seni seviyorum teşekkür ederimle günün her olumsuz parçasından arınıyoruz tavsiye ederim. Teşekkürler Yasemin hanım şifa OLdu.”

Hem bireysel seansda hem de grup çalışmalarında açılması gereken alana meleklerin kanallığı ile yönlendirildiğim için alanı tek seferde daha net görebiliyoruz. Yaşam resmimiz daha üst perspektiften aydınlatılıyor ve bu da şifayı hızlandırılıyor.

Yasemin Derya Metin