İçeriğe geç

Tehdit Enerjisinin Arınması

  • 2 hafta önce
  • 2Dakika
  • 406Kelime
  • 406Görüntülenme

Tehdit Enerjisinin Arınması

Türk toplumunda yetişmiş bir çok bireyin hiç farkında olmadığı alanında tehdit enerjisi mevcut. Bu enerji de kişinin özgür bir birey olmasını çok fazla engelliyor.

Kendi alanınızdaki bu enerjiyi temizledikten sonra özel hayatınızda ya da iş hayatınızda tehdit enerjisi kullanmazsanız yaşamınız daha sevgi odağına doğru ilerler.

“Bilerek ya da bilmeyerek insanlara istediğimi yaptırmak için tehdit enerjisi kullanmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.”

“Bilerek ya da bilmeyerek insanların benim davranışlarımı istedikleri gibi manipüle etmek için tehdit enerjisini kullanmalarına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.”

“Dünyada tehdit enerjisinin varlık sürdürmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.”

05.12.2019

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: