İçeriğe geç

Aşk Oyunlarını Bitirin AŞK OLun

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1079Kelime
  • 276Görüntülenme

Aşk Oyunlarını Bitirin AŞK OLun

Yazıya başlamadan önce şunu hatırlatayım. Tanrılar ve Tanrıçalar da tıpkı insanlar ve diğer varlıklar gibi yaratılmış bir form. Yaratıcı/Allah/Yaratan/Yaradan varoluştaki ezeli ve ebedi olan yegane güç. Yazıyı okumadan önce şu niyeti yaparsanız “Işık Bilgeleri şimdi benimle olun. İnsanlardan öğrendiğim Tanrı ve Tanrıça kavramı ile ilgili tüm ilahi gerçek olmayan bilgileri benden arındırın” dini anlamda alanınızda var olan karmaşa arınmış olur.

Tanrıça İsis’in AŞK Oyunu

Tanrıça İsis Mısır Mitolojisinin Ana Tanrıçası. Bilgi düzeyinde araştırdığınızda Tanrıça İsis’in hem karanlık hem de aydınlık çok keskin alanlarına şahit olursunuz. Enerjisel boyutta bakıldığında da her iki alanda çok güçlü bir enerjisi var. Tanrı ve Tanrıçalar bir çok mitolojide farklı farklı adlarla anılıyorlar. Tanrıça İsis’de Mısır Mitolojisinden sonra Yunan Mitolojisinde Afrodit ve son Roma Mitolojisinde Venüs olarak anılıp; dünya planından Tanrılar Boyutuna çekilmiştir. 

Tanrıça İsis’le 2017 yılı itibariyle bağlantı kurmuş ve zaman zaman çalışmalarımda onun da enerjisel desteğini almıştım. İlk bağlantımdan itibaren bana aydınlık formunu alana davet etmemi önermişti. Ben de hem onunla hem de diğer Tanrı ve Tanrıçalarla çalışırken alanıma sadece aydınlık formlarını davet ediyorum. Tanrıça İsis Mısır Mitolojisinde AŞK ile ilgili çok fazla büyü kullanmış ve insanlık planına aşk oyununu bırakmıştır.

Aşk oyunu insanın saf AŞKı kendi içinde bulması için geçmesi gereken bir sınav alanı olduğu için bu program dünyada varlık sürdürüyor.

Tanrıça İsis bu oyun alanı içine hem tekamülsüz alan hem de karanlık boyutu dahil etmiş. Kıskançlık, köleleştirme, intikam, kin, nefret, şiddet, cinsel sapkınlık, cinsel doyumsuzluk, yalan, ihanet, kibir, korku, hüzün gibi kaosun en karanlığını büyülerle değiştirip onu aşkmış gibi bu oyuna dahil etmiş.

Bu oyun sadece kişinin kalbinde bulunan kalp pusulası ile tespit edilmeye başlanıyor. Kişi eğer egosunu saflaştırmamışsa bu görünür olan alan içinde bu defa kişi kendi kendine yeni illüzyonlar yaratıp kendine başka bir aşk oyunu yaratmaya başlıyor. Oyun içinde oyun ya da oyunlar var olmaya her şey daha da karmaşık hale gelmeye başlıyor.

Şimdi lütfen kendi hayatınızdaki aşk diye tanımladığınız karşılıklı ya da platonik olan aşk alanınızı gözden geçirin. Tanrıça İsis’in aşk oyunu sizin aşk gerçekliğinizde ne kadar var olmuş. Siz kendinize bu oyun araçları ile başka oyunlar yaratmış mısınız? Bunları düşünürken yazacağım niyetle şu şarkıyı dinleyin. Dinlerken de bırakın Tanrıça İsis sizi şifalandırsın. “Tanrıça İsis’in aydınlık formu şu an lütfen alanıma gel. Senin yarattığın aşk oyunundan ve benim kendi kendime yarattığım aşk oyunundan artık bitmesi gereken her şeyi bitirmem için bana yardım et. İnsan olarak kendi sorumluluğumu alıyorum. Benim sorumlu olmadığım sana ait her şeyi de sana teslim ediyorum.”

Bugün gerçekleşen dolunay enerjisini de kullanarak bu oyundan tamamen özgürleşmek için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

İkinci adımınız düşüncelerinizi saflaştırmak olmalı. Düşünce alanınızı arındırmak için herhangi bir arınma cümlesi olmadan ho’oponopono arınma cümlelerini tekrarlayabilirsiniz. AŞKla ilgili kendiniz, sevgiliniz/eşiniz ya da başka çiftlerle ilgili sevgi temelinde olmayan düşünceler ürettiğinizi fark ettiğiniz her an “özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha, indigo” diye zihninizdeki eski düşünce yolaklarını temizleyebilirsiniz.

Üçüncü adım davranışlarınızı gözden geçirin kendinize, sevgilinize/eşinize ve diğer çiftlere karşı davranışlarınızdan sevgi temeli olmayan davranışlarınızı değiştirmeye başlayın. Yeni davranış ile ilgili beyninizde yeni bir yolak oluşturmak biraz daha uzun zaman alabilir. Kendi davranışlarınızı güzelleştirmeye odaklayın. Burada şu soru size yardımcı olabilir. “Evrendeki sevgi enerjisi insan olmuş olsaydı şimdi ne yapardı?” sorusunu sorun kendinize. İlk başlarda ne yapacağınızı algılamasanız bile ilerleyen süreçte fark edip davranışlarınızı sevgi odağında yapmaya başlarsınız.

Şunu lütfen her zaman hatırlayın. Hiç bir zaman sizin davranışlarınızı başkası sizin yerinize gelip değiştiremez. İnsanlar ya da ruhsal varlıklar size destek olur. Ancak kendi kişiliğinizi sadece siz değiştirebilirsiniz.

Bu süreci kolaylaştırmak için her gece şu niyetle yatıp, alanınızın arınmasını sağlayabilirsiniz. “Tanrıça İsis Yaratıcı’nın sana verdiği izinle lütfen benim aşk oyunlarından hızlıca özgürleşmem için uykuda beni saf AŞK enerjisi ile sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde benim beden frekansıma uygun olarak beni şifalandır.”

Bugünkü dolunay çalışması da kendi oyunlarınızdan özgürleşmenizde size destek olacak bir meditasyon alanı barındırıyor. Arzu ederseniz o çalışmayı da zaman zaman tekrarlayabilirsiniz.

09.02.2020

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰