İçeriğe geç

Başmelek Haniel Eylül 2019 Mesajı

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 394Kelime
  • 81Görüntülenme

Başmelek Haniel Eylül 2019 Mesajı

Her birinizi içinizdeki ışıkla selamlıyorum,

Bu ay dünyasal döngünüz içinde yeni bir mevsimin başlangıcı olduğu için üç aylık enerjinin alanını barındırıyor. Bu da sizler için yoğun enerjiler anlamına geliyor.

2019 yılı genel itibariyle enerjisel olarak yoğun bir yıl. Bunun sebebi de sizlerin ruhsal potansiyelinizin gerçekleşmesine neden olan kalpsel birleşmelerinizin hızlanması. Sizler kalben birbirinize bağlandığınızda insanlık frekansının artışına katkı sağlıyorsunuz.

Küçük grupların içinde bulunan kişiler bir başka aynı görev alanındaki insanla dünya üzerinde birbirini tanımasa da ortak niyet oluştuğunda kalpsel bağlantılar gerçekleşiyor. Bu kalpsel bağlantılarda her bir grubun bir birine bağlanıp birbirini güçlendirmesine neden oluyor.

Siz kendiniz ya da dünya için niyette bulunduğunuzda dünyanın farklı yerlerinde söz frekansı aynı olmasa bile enerji frekansı aynı niyetler birbirinizi bağlıyor. Bu insanlık olarak birbirinizi şifalandırma şekliniz. Bu birlik alanına küçük adımlarla ilerleme şekliniz.

Bu ay üç aylık enerjiyi barındırdığı için insan zihninin zorlanmasına neden olacak olayları getiriyor. Bu süreci en kolay atlatmanız için içinizdeki neşeyi arttırın. Neşe yaşamınızı kolaylaştıracak bir araç. Neşe sorumsuzluk alanı barındırmaz. Tamamen sorumluluk alıp kişinin sorumluluklarını şevkle yapmasına aracılık eder.

Bu ayı ve bundan sonraki iki ayı hızlı dönüşüm ve keyifle geçirmek isterseniz benden yardım isteyebilirsiniz.

Kendinizi bunalmış hissettiğiniz her an “Başmelek Haniel şuan benimle ol ve bu süreci keyif içinde geçirmeme rehberlik et. Yaşamın içindeki neşeyi görmeme yardım et lütfen” demeniz yeterlidir.

Bizleri çağırırken sizleri hep nezaket alanına yönlendirmemizin sebebi iletişimde birbirinize karşı nazik olmanız. Birbirinize karşı ne kadar nazik olursanız dünyanızda en zorlu sistemler bile sevgi odağına dönüşür.

Bizler her zaman sizi çok seviyoruz. Kendinizi en yalnız hissettiğiniz anda bile sizleri kucaklıyoruz.

Sevginin sonsuz koruması daima sizlerle.

05.09.2019

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: