İçeriğe geç

Dünya ile Uyumlu Yaşam

  • 1 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1467Kelime
  • 161Görüntülenme

Dünya ile Uyumlu Yaşam

Birçok spiritüel öğreti içinde olanlar için Atlantis yaşamı çok kutsalken bana göre dünyadaki en büyük kaosu insanlık yaşamına sunmuş iki uygarlıktan biri. Evrensel bakış açısı ile baktığımda o yaşamın olması gerektiğini kabul etsem de 2010 yılından beri birçok çalışma yapmama rağmen Atlantis’te yaşamış insanlara karşı saf sevgi içinde olamıyorum. Hatta yaptıklarının karşılığı olan ceza programlarını deneyimlerken buna şahit olma arzum bile var. 

Gece yatarken Atlantisle bağlantılı AŞKa hizmet etmeyen bendeki haller arınsın diye niyet edip, dualar ve tövbeler eşliğinde uykuya daldım. Açığa çıkan bilgiler beni sevgi dengesinde kalmada zorluyor. Bu yazıyı Atlantis’teki hem kendi acılarımın hem de benim gibi bu acıya maruz kalmışların şifalanması niyeti ile yazıyorum.

Daha önce Atlantis’le ilgili yazdıklarımı tekrarlayıp, bu yazıyı uzatmamak için önceki yazdığım yazıyı ekliyorum. Buraya tıklayarak önce o yazıyı okumanız daha uygun olur.

Hazreti Adem’le var olmuş ölümünün sonuna kadar kendini yeniden ve yeniden onaran beden hali Atlantis’te yapılan müdahalelerle insanlığın elinden alındı. Bu nedenle de insan bedeni kusurlu hale geldi. Bu kusurların tezahürü de şu an bizim hastalık dediğimiz programın insanlık tarihinde ortaya çıkmasına neden oldu. 

Sanayi devrimi öncesinde insanlar bu kusurlu hale getirilmiş bedenlerinde yaşadıkları kusuru Dünya Ana ile doğru bağ kurarak şifalandırmanın yolunu buluyorlardı. Sağlıklı bir birey haline geliyorlardı. İnsan bedenini kusurlu hale getiren Orionlular bu defa sanayi devrimi ile şu an epigenetik faktörler diye belirlenmiş olan çevresel faktörlerle gende uyumuş halde bulunan kodları aktive etmek için Evrensel Zekâdan bilgi alan insanların alanına bağ kurarak ya da icadı gerçekleştiren kişi ile bağ kuramadıysa onun ölümünden sonra ürünü kullanmaya devam edenlerle bağ kurup teknolojik gelişme ile ekolojik olan araçların ekolojik olmayıp Dünya’yı ve insanı zehirleyecek halde kullanarak insan bedeninin kusurlu olmasını sağlayacak teknolojik gelişmeyi insanlık planında var ettiler. Bu uyanan kodlar insanın daha sağlıklı olması için değil, daha sağlıksız olması için yapılan programlardı. Gürültü ve titreşimle aktive edilip hastalık tezahür ettiren kodların uyanışının gerçekleşmesi için sanayi devrimi ile icat edilen makinelere aktarıldı.

Bu yapılan işlemler sadece insana zarar vermedi. Aynı zamanda Dünya’nın manyetik enerjisini de bozup. manyetik enerjide yırtıklar oluşturmaya başladı. Her programda olduğu gibi bu programda da evrensel yasalar devrede oldu. Bu programın oluşumunu özgür iradesi ile yapanlar yaptıkları karmayı temizlemeleri için Dünya gezegenine insan olarak tekrar tekrar gönderildiler. Ancak özlerine zerk edilmiş yok etme ve Tanrısallaşma vaadlerinin her seferinde baştan çıkarıcılığını özgür iradeleri ile birleştirip, tamamen arınmayı gerçekleştiremediler. Özgür irade programından çıkarılıp, bir grup Atlantisli insanın ruhu ise enerjilerle insanlığa zorunlu hizmet etmeye başladılar. Aldığım mesaja göre Gümüş Mor Alev Varlıkları Başmelek Zadkiel Rehberliğinde kendi var ettikleri Atlantis’le bağlantılı karmayı arındırmakla görevli olan gruplardan biri. Enerjisel boyutta hizmet etmeye melekler kadar gönüllü olmasalar da İlahi Yasalara uymaları zorunluluğu gereği insan bedenli Atlantislilere göre daha çok karmaları arındırarak hizmet ediyorlar.

Dünyada yaşanmış kadim yaşam diye tanımlanmış yaşamlarda Kaos Boyutuna hizmet eden yaşamlarda var, AŞK Boyutuna hizmet eden yaşamlarda var. Bu ikisi olmuş olsa da çoğunluğu Kaos Boyutuna hizmet eden yaşamlar. Şu an insanlık olarak yine büyük bir değişim evresindeyiz. Bu evreyi spiritüel yolda olan insanlar olarak AŞK Boyutuna hizmet etmek için seçebiliriz. Bu seçimi yaptığınızda her şey mükemmel kolaylıkta olmayacağını hatırlatayım. Dünyasal düzeyde bu hizmetinizi engellemeye çalışan çok fazla insanla karşılaşacaksınız, enerjisel düzeyde de bunu yapmamak için çok fazla saldırıya maruz kalacaksınız. Bunlarla birlikte Yaratıcı’nın ÖZü ile de daha çok sarılıp sarmalanacaksınız. Daha çok AŞKa hizmet eden ruhsal varlıklar tarafından destekleneceksiniz. Bu yolculukta en büyük zararı sadece siz kendinize verebilirsiniz. İnsan olarak egonuzda ya da nefsinizde bulunan şeytana hizmet programları sizi sarıp sarmalayan, koruyan ve gözeten Yaratıcı ÖZü kendinizden özgür iradenizle uzaklaştırarak yapabilirsiniz. İnancınızı ve imanınızı güçlendirdiğiniz de ise kendi kendinize zarar vermeyi bırakacaksınız.

Bu kadar bilginin bende açığa çıkmasının nedeni Orionlular tarafından çok fazla köle olarak yaşadığım Dünya ve Dünya dışı yaşamlarımdan kaynaklanıyor. Köle olduğum yaşamları AŞK hizmetinde kullanabilmeyi ben bir yaratılmış olarak kendi kendime kazandığımı düşünmüyorum. Bu Yaratıcı’nın bana sunduğu bir armağan olmalı. Okuduğunuz en karanlık romanlardaki ya da izlediğiniz en karanlık filmlerdeki/dizilerdeki acı çeken karakterin yaşadıklarından kat be kat zor şartlarda yaşamlardan kendi kendime özgürleşebilmemin imkansız olduğu, bildiğim yaşamlarım var. Bu döngüden ben çıkabildiysem, bu döngü içinde olan her insan da çıkma potansiyeline sahip. Sadece tüketim toplumunun size yaptığı programların sizde çalışmasını farkındalıklı olarak engellerseniz işte o zaman AŞK Boyutu kapılarını kendinize açarsınız.

Bu yaşamda bu aldığım bilgileri kendim için ve insanlık planında izinli olduğum alanlar için şifalandırabildiğim alan da yine Yaratıcı’nın hepimize armağan ettiği AŞKa Dönüşüm yayın serisi. Yazıyı yazarken benim Atlantis diye odaklandığım ve tepki gösterdiğim programın aslında ötesindeki program olan Orion programları olduğunu fark ettim. Cuma akşamı meditasyonlarda bundan sonra kendim için isteyeceğim ana şifa alanı Orion olacak. Bu yaşamda umarım Orionla bağlantılı direkt ya da dolaylı tüm yaşamlarımı AŞKla şifalandırmanın yolunu bulabilirim. Benim Yaratıcı’nın planındaki mükemmelliğe inancım tam. Bu nedenle bu umudumun da gerçek olacağına inanıyorum.

O dönüşüm sonrası konu bitiyor mu elbette bitmiyor. Orionlular da bu planı kendi kendine yapacak bilgeliğe sahip değiller. Orion’un üzerindeki tekâmülsüz plan da Anunakiler. Orionla bağlantılı her şey AŞKla şifalanınca bu defa Anunakilerle bağlantılı yaşamların AŞKla şifalanma süreci başlıyor. Anunakiler, Orionluların yaptıklarında başarılı olmaması üzerine dünyamıza gelip, Sümer Medeniyeti ile insanlığın güçsüzleşmesi için ellerinden geleni yaptılar.

Bu yazdığım yazıda verdiğim bilgileri aktarmamın amacı kimseyi çaresizliğe sürüklemek değil. Hepimize özgür irademizle neyi seçeceğimizi hatırlatmak. Fiziksel ya da ruhsal DNA ve gen alanımızda, enerji alanımızda hangi programlar olursa olsun, biz elimizden geleni Kaos Boyutunun büyümesi için mi yoksa AŞK Boyutunun büyümesi için mi yapacağımıza karar vermek.

Son olarak bir not düşeyim. Bu yazdığım bilgilerin şu an dünyada kanıtlanmış bilimsel bir dayanağı yok. Dinlediğim ya da okuduğum bilimsel, ilmi ve spiritüel bilgileri gördüğüm rüyalar ve aldığım mesajlardaki bilgilerle sentezleyerek yazdım.

08.05.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: