• 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 744Kelime
  • 53

Frekanslar ve İlişkiler

İlişkilerde eğer kişiler aynı -kuşakta değilse kuşak çatışması diye tanımlanmış bir sosyal olgumuz var. Kısaca bu konuya değindiğim yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

2015 yılından beri çok yoğun ve bilinç düzeyinde bilmediğim enerjilerle çalışıyorum, bu çalışmalar esnasında çeşitli bilgiler de açığa çıkıyor.

Özellikle aile ve iş yaşamında ortaya çıkan kuşakların birbiri ile anlaşamama tanımı. Benim algıladığım kadarıyla sadece enerjisel frekansların uyumsuzluğu olarak ortaya çıkıyor.

Hem önceki çalışma hayatımda hem de şimdi yaptığım çalışmalarda geniş aralıklı yaşlarla çalışıyorum. Bu da kuşaklar arası gözlem alanımı genişletiyor. Benden bir kuşak öncesi (1946-1964) ve 2 kuşak sonrası (2000-2012) insanlarla ilişkimi daha fazla gözlemliyorum.

Enerji konuları ile ilgili ancak geleneksel inancına aşırı bağlı Gelenekseller/sessiz kuşak 1927-1945 ve Bebek patlaması kuşağı  1946-1964 ile ilişkimiz mesafeli de olsa daha ılımlı olarak birlikte zaman geçirebiliyoruz. İki kuşakta enerji konularına tamamen kapalı insanlarla çok kısa süreli iletişimde olabiliyor ve beraber zaman pek geçiremiyoruz.

Benim kuşağım olan X kuşağı 1965-1980 ile enerji konuları ile ilgili olmasa da biraz daha uzun süre bir arada kalabiliyoruz.

Y kuşağı 1981-1999 ile sadece ortak enerji frekansındaysak uzun süreli iletişimimiz olabiliyor.

Z kuşağı 2000 – 2012 ile enerjisel uyumu ile barışık olanlarla iletişimde olabiliyoruz. Enerji alanını reddeden kişiler, kendi sezgilerini görmezden geldikleri için beni de görmezden geliyorlar.

Alfa kuşağı 2013 -2030 ile ilgili yeterli gözlemim yok. 

Bu yazıyı ailenizde ya da eskiden görüştüğünüz ve artık görüşemediğiniz insanlarla yaşadıklarınızdan dolayı kendinizi ya da karşı tarafı suçlamamanız için yazıyorum.

Frekansınız yükseldiği zaman iki zıt frekans bir araya geldiğinde neler olduğunu görmek isterseniz 2013 Avusturalya & İngiltere ortak yapımı Frequencies OXV: The Manual filmini izleyebilirsiniz. Ruhsal seçimlerinizle siz pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçtiyseniz; aile bireylerinizin, eşinizin ya da arkadaşınızın tekamül yolu karanlık ya da negatifse ve ruhsal göreviniz de yoksa görüşmeniz pek mümkün olmaz. Ruhsal göreviniz varsa eskisi kadar sık görüşmeden sadece birbirinize yardımcı olacağınız zamanlarda bir arada olursunuz. Eski samimi ilişkileri özlemeyin; sadece birbirinizin seçimlerine saygı duyun ve olana izin verin. Özellikle bazı evlilik ilişkilerinde eşlerden birinin frekansı çok yükselse de ruhsal görevden dolayı bu ilişki huzurlu ya da huzursuz şekilde çok dengeli olmadan devam eder.

Her boyutun ayrı yasaları var. Bu yasalara rağmen bir arada olmak isterseniz o zaman da 2013 Japon yapımı Tepe Taklak – Patema Inverted/Sakasama no Patema animasyon filmini izleyebilirsiniz. Bu birlikteliğin devam edebilmesi için her iki kişininde özgür iradesi ile ilahi yasalara göre seçimler yapması ve çaba sarf etmesi gerekir.

Bazen ilahi olarak kader planınında olmasa da aşka dönüşebilecek durumlar var. Bunun için de 2011 ABD yapımı Kader Ajanları  – The Adjustment Bureau filmini izleyebilirsiniz. Burada tüm engelleri kaldırmak için karalı olarak çalışmanız ve eski planınızla ilgili bazı durumları bırakmaya cesaretiniz olmalı. Burada aynı frekans bir araya geldiğinde imkansızı başardığına şahit olacaksınız.

Enerjilerle çalışmaya başladığınızda hayatınızda mutlaka değişim olacaktır. Bu değişim her birimizin ruhsal planı farklı olduğu için farklı şekillerde olacaktır. Bu yazı umarım olacakları kabullenebilmenize yardımcı bir bakış açısı edinmenize daha esnek olmanıza, saygı ve sevgi içinde olmanıza neden olur.

Sizin hayatınızda da sevdiklerinizin hayatında da olan mutlaka en hayırlısıdır. Olanı olduğu hali ile kabul edelim. Kimsenin özgür iradesine müdahale etmeyelim. Kendimizi ve herkesi affedelim.

20.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

          

Sosyal medyadan takip edebileceğiniz kanallar; Facebook Helios Yaşam Merkezi, Facebook Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Instagram Helios Yaşam Merkezi, Instagram Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Linkedin Helios Yaşam Merkezi, Youtube Yasemin Derya Metin

You may also like