İçeriğe geç

İnsan Olmanın Muhteşemliği

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 3Dakika
  • 725Kelime
  • 115Görüntülenme

İnsan Olmanın Muhteşemliği

İnsan olarak evrensel planda deneyim fırsatı kazanmış her yaratılmış kendi varlık özüne bambaşka armağanlar dahil ediyor. Her insan çok farklı deneyimi ruhsal varlık kaydına dahil ediyor.

İnsan olarak yaşam sürdüğümüz zamanlarda bu muhteşemliği unutma perdesi nedeniyle çoğumuz hatırlamıyoruz. Dünyanın bulunduğu eski frekans nedeniyle hatırlamamız da oldukça güçtü. Artık değişen frekans nedeniyle bu muhteşemliği hatırlamamız mümkün.

Son beş yılda kendi varoluş gerçekliğime dair açılan minik kapılar nedeniyle dünyada insan olarak bedenlenme fırsatı bulduğum için her fark ettiğimde yeniden şükür ve minnet halinde oluyorum. Varoluşun saf sevgisini ya da AŞKını deneyimleyebiliyor olmak büyük bir ayrıcalık.

Korkunun ya da sevgisizliğin içinden sevgiyi var edebilmek muhteşem bir cesaret ve deneyim örneği. Hepimiz birlik boyutuna eriştiğimizde dünya yaşamımızdaki mucizeleri görüp kendi gerçeğimize hayran kalacağız. Bunu dünyadayken de yapmamız mümkün. 

Bu gerçekliği fark ettiğiniz anda yaşamınızın size göre en kötü anının bile nasıl mucizeler barındırdığını fark edeceksiniz. 

Bunun nasıl olduğunu bilip herkese anlatmayı çok isterdim. Ancak bu benim size anlatarak öğreteceğim ya da fark ettireceğim bir şey değil. Nedeni de her ruh bu evrende kendine özgü ve tek. Bu özgünlük ve teklikten dolayı yaşamı fark etmek de her ruhun kendine özgü.

Sadece yapabileceğim bu yazıya kendi enerjimi izimi yüklemek. Bu iz sizlerin kendi yaşam izlerinizi rezone edebilecek. Siz saf niyetle bunu kalben istediğinizde her şey kendiliğinden ortaya çıkacak.

Her gün kalbinizle konuşun, Yaratıcı’nın sevgisinden kalbinize akan enerjiyi hissedin. o sevgi size kendi varoluşunuzu görünür kılacak.

Kendinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı, insanları, hayvanları, bitkileri, dünyayı, evreni, tüm yaratılmışları ve Yaratıcı’yı sevin. Sevdikçe her şey saflaşır, sevdikçe siz saflaşırsınız. Saflaştıkça kendi varoluşunuzu bilirsiniz.

Benim ruhsallığımın bana verilen anahtarı arınmak oldu. Bana arın mesajı verildi. Bende nasıl arınacağımı zihnen bilmesem de karşıma çıkan yöntemler ve içimden çıkan yöntemlerde arındım ve arınmaya devam ediyorum. Her arınma süreci sonrası başka bir armağan yaşamımda ortaya çıkıyor.

Benim armağan diye gördüğüm şey bir çok insan için anlamsız olsa da benim için çok değerli. 22 Nisan’da enerjisel olarak çok yoğun bir gündü. 23 Nisan hem yeniay hem de 100 tamamlanma enerjisi nedeniyle benim için durağan ve dinginlik zamanını getirdi.

Dinginliğin içinde neşe olmadığında kendimi boşlukta hissediyorum. İşte 23 Nisan benim için zamansızlığın olduğu boşluk alanıydı. Gün bittikten sonra bu dinginliğin içinden sevginin armağanı çıkageldi. Boşluğun her yeri şimdi sevgi ile doldu. Şu an elle tutulamayan ama değeri sonsuz olan bir armağana kavuştum.

Yaşamınız içinde sadece maddeye odaklanmadığınızda maneviyatın armağanları sizin yaşamınızda var olur.

İslam alemi için yeni bir ayın manevi kapısı da bu gece açıldı. Onun da enerjisel varlığı beni tamamlayan alan oldu. Dünyanın lineer zaman döngüsü içinde var olan tüm programların da bir enerjisi var. Dünyadaki her şeyle uyumlu olduğunuz zaman her sistemin pozitif ya da aydınlık enerjisi sizi tamamlıyor. Ayrıştırmayı ve ötekileştirmeyi bırakalım her şeyin bizi tamamlamasına izin verelim.

İnsan olarak yaşadığımız için çok şanslıyız.

24.04.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: