İçeriğe geç

Paranın Esareti

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1010Kelime
  • 585Görüntülenme

Paranın Esareti

Bir süredir bazı kişilerin maddi konforu beni rahatsız ediyordu. Bu rahatsızlığın sebebinin benden kaynaklandığını düşünüyordum. Bu nedenle de derin bir çalışma yapmaktan kaçınmıştım. Bugün lüks, zenginlik ve fakirlik konuları için çalışma yaptıktan sonra bu rahatsızlığın bireysel olarak bana ait olmadığını, paranın bilincine ait olduğunu fark ettim.

İlahi hak edişinde paranın varlığının hayat planında olmasını hak etmeyen kişiler, hak eden insanlardan enerjisel ya da fiziksel olarak zorla ele geçirip; parayı kendilerinde esir tutuyorlarmış.

2010 yılından beri ben mi para ile konuşuyorum yoksa para mı benimle konuşuyor bundan tam emin olmasam da para ile aramızda zaman zaman diyalog gerçekleşiyor. Paranın dilini tam olarak bilemediğim için enerjisel olarak en zor anladığım mesaj paranın mesajı oluyor.

Bu esaret ile ilgili ben de açığa çıkanları aktarayım.

Para bilinci bir süreden beri ışığa hizmet etmek istiyor. Şu an ise hala ışığa hizmet etmeyen insanların elinde bulunduğu için hizmet odağını henüz değiştirebilmiş değil. Para bilincinin ışığa hizmet edebilmesi ancak insanlar aracılığıyla oluyor. Bu nedenle ışığa hizmet eden insanların parayı hayatına davet etmesi ve onu kabul etmesi gerekiyor.

Bu davet ve geliş alanında ışığa hizmet eden insanın alanında hırs enerjisinin olmaması gerekiyor. Işığa hizmet etmeyen insanlar hırs programını manipüle etmeyi ve paranın ışığa hizmet eden insanlara ulaşmadan onlardan almanın yolunu çok iyi biliyorlar. İşte bu nedenle parayı alanınıza davet ederken hırs temeli ile beslenen programlarla tezahür çalışması yapmamanız gerekiyor.

Bana göre asla kullanılmaması gereken cümlelerden biri “Ben para mıknatısıyım.” Bu cümleyi kullanarak ışığa hizmet edemezsiniz. Bunun nedeni de mıknatısın ilahi adaleti önemsemeden kendine çekmesinden kaynaklanır.

Işığa Hizmet Etmeyen Yaratım Çalışmaları İçin Çalışma

Bu çalışma bu zamana kadar para ile ilgili yaptığınız çalışmalarda ışığa hizmet etmeyen alanların iptal edilmesi ve eğer hak eden varsa onda çalışmanın enerjisinin ışığa hizmet edecek şekilde değişmesi.

Buraya kadar okuduklarınızı bir düşünün, hayatınızı düşünün ve ondan sonra çalışmayı yapıp yapmamaya karar verin. Çalışma sonrasında ne olacağına dair benim herhangi bir öngörüm yok. Daha çok bolluk mu sizinle olur yoksa elinizdekiler gider mi hiç bilmiyorum. Özgür iradenizle okumak istiyorsanız, aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

“Yaratıcı koruma benimle, ailemle, şu an sahip olduğum para ve maddi değerlerle, gelecekte bana gelecek para ve maddi değerlerle ve varoluş gerçekliğimle olsun.

İnsanlık planının kolaylaştırıcı araçlarından olan takas araçları ile ilgili yaptığım çalışmalar esnasında farkında olarak ya da olmayarak ışığa hizmet etmeyen programları hayatımda kullandıysam, şimdi bu program, enerji ya da programların ve enerjilerin hepsinin çalışmasını durduruyorum. Yaratıcı’nın ilahi planımda bana sunduğu hak edişimde olan takas araçlarının Yaratıcı’nın ışığı ile yaşamıma gelmesini, çoğalması gerekenlerin adil bir şekilde çoğalmasını ve paylaşmam gerekenleri de adilce paylaşmayı seçiyorum. 

Takas araçları içinde en çok kullandığımız para kavramı ile ilgili alanımda saf ışık olmayan her şeyi ışık şifasına açıyorum.

Şu andan itibaren takas yöntemleri ile ilgili her çalışmamın, her duamın, her eylemimin ve her onaylamamın Işık Boyutu koruması ve bilgeliği ile olmasını talep ediyorum. Herhangi bir bilincin, insanın ve kişinin beni manipüle etmesine iznim yok.”

Bu çalışma saf ışık olmayan çalışmaları iptal edip, hak edişinizdeki enerjileri yaşamınıza zarafetle davet edebilmeniz için olan programları barındırıyor.

Paranın Esareti İçin Çalışma

Bu çalışma paranın size gelebilmesini kesin olarak sağlayabilecek bir çalışma değil. Sadece insan olarak para bilinci için Yaratıcı’ya ileteceğimiz program. Yaratıcı neyi uygun görürse o olacaktır. Eğer özgür iradenizle paranın esareti için çalışma yapmayı seçiyorsanız, aşağıdaki niyeti yapabilirsiniz.

“Yüce Yaratıcım şu an insanlık olarak kullandığımız takas araçlarından biri olan paranın esir olan formları için Senin katında talepte bulunmam uygunsa ilahi yasalara göre esir olan paraların ışığa hizmet edebilmesi için özgürleşmesi için Senden yardım istiyorum.

Para ve onunla eş değer olan tüm araçlar için de bu özgürlüğü ilahi yasalara göre talep ediyorum. Gelecekte para yerine kullanacağımız her şey için de ışığa hizmet programını özgür irademle talep ediyorum.

Işığa hizmet etmeyen ve parayı kendinde esir tutan herkes için paranın bilincinin talep ettiği ışığa hizmet etme talebini Sana haddimce iletiyorum.

Senin adaletine güveniyorum. İnsan olarak sorumlu olduğum her şeyin sorumluluğunu ilahi yasalara göre yüzde yüz almayı ötesindeki her şeyi de sana teslim ediyorum.

Işığa hizmet etmeyen ve parayı kendi esaretinde tutmak için korku programı ile oyun oynayan herkesin oyunun da lütfen benim alanımda iptal et, beni bu korku programlarından ve bu insanların ya da kişilerin şerrinden koru.”

Benim içime doğan çalışmalar bu oldu. Dileyenler istedikleri çalışmayı okuyabilirler.

19.04.2022

Etiketler: