İçeriğe geç

Yeni Enerjide Alfa Lider

  • 6 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1589Kelime
  • 186Görüntülenme

Yeni Enerjide Alfa Lider

Alfa Kurt vizyona girdiğinden beri sürekli o filme gitmem gerektiği algısı ortaya çıkıyordu ben de çıkan bilgilere rağmen öteliyordum. 21 Eylül’de tüm planları değiştirip sistem sonunda bu filme girmemi sağladı.

Filmle ilgili deneyimimi yazmadan önce açığa çıkan bilgilerden de akatarmam gerekenleri sizlere ileteyim. Benimle bilinç ve enerji düzeyinde uyumsuz olan insanların benimle çatışması artık anladığım ve kabullendiğim bir durumdu. Sevdiğim ancak çatıştığım insanlar olduğunda bu durumu anlamıyordum. Çok yoruluyordum bu durumdan onun için de sistemden ilahi olarak ruhsal yapmamız gereken her ne varsa bunu ruhsal boyutta yapalım ama fiziksel insan olarak bir araya gelmeyelim taleplerimde oldu. Kalben sevdiğim halde bu yorgunluktan dolayı görüşmediğim insanlarda var.

Bunun sebebini bu Eylül ayı içinde anlayabildim. Kadın ya da erkek her birimiz görev alanlarımızda alfa lider olarak dünyada var olmayı seçmişiz. Her bir alfa liderin kendi görev alanında olan güç ve yetileri var. Bu yetilerin her biri aktif değil sahip olunan yetilerin aktivasyonu ancak kendinde o aktivasyonu gerçekleştirmiş alfa lider tarafından yapılıyor. Tüm alfaları kendime çekmemin sebebi ruhsal görev alanımda insanlıkla birlikte dünyanın yükselişinde insanları desteklemek olması. Ben de ve ruhsal görevlilerde ne kadar yeti aktif olursa insanlığın kolektif yükselişi o kadar hızlı ve kolay olacağı için alfa liderlere çağrı yapmış ruhum. Diğer çağrı yapan alfa liderle bir araya gelmeye başladım. Düne kadar ne bu bilişin farkındayım ne yaptığım çağrının bilişindeydim. Birbirimizle sarılıp kucaklaşıyor sonra itiliyorduk. Yaşadığım bana göre sadece buydu. Görünen arkasındaki görünmeyen ancak ortaya çıkıyor.

Bana en sık sorulan sorulardan biri de ruhsal görevimi nasıl açığa çıkarabilirim? Ruhsal görevinizi açığa çıkardıktan sonra size görev ve talimat listesi verilmiyor. Hayatınızdaki her şey eskisinden kolay olmuyor. Eğer böyle bir illüzyondaysanız görev aktivasyonu için istek de bulunmayın. Bazen bilgi önce veriliyor siz görevi yerine getiriyorsunuz bazen de siz hiç bir şey anlamadan bir sürecin içine giriyorsunuz ve yaptıklarınız karşısında hak ettiğiniz bilgiler sizde açığa çıkıyor. Bahsettiğim filmin bir sahnesinde çocuk hayatta kalması için yaralı olan kurda su vermeye niyet ediyor. Kurda yaklaştığında kurt hırlayıp dişlerini gösteriyor. Temelde sevgi ve yardım var ancak kurdunda iç güdülerinde kayıtlı olan bilgiler var. Her varlık kendi içindeki kayıtlara göre varlığını sürdürmek istiyor. Çocuk davranışını kurda göre belirledi. Karşılıklı güven olduktan sonra geceleri birbirlerine sarılıp yattıkları zamanlar ortaya çıktı. Ruhsal görev alanı da aynı bu şekilde siz sevgi odağında olduğunuz için her insan size hemen kollarını açmıyor. Ruhsal görevde ilerlemek büyük bir sabır ve farkındalıkla oluyor. Çok ama çok eğlenceli anlar da var ancak yin yang dengesi her zaman ruhsallığın içinde de var. Ruhsal göreviniz açığa çıkınca her şey size altın tepside hazırlanıp verilmiyor. En temel malzeme veya malzemeler neyse onlar size veriliyor. Diğerleri sizin evrenle iş birliğiniz dahilinde tezahür ediyor.

Şimdi gelelim filmle ilgili deneyimlerime. Her izlediğim filmi aynı formatta izliyorum. Filmleri ve dizileri mesaj almak ve arınmak için izliyorum. Bu benim hayattaki her şeyi birebir deneyimlemene gerek yok. Başkalarının deneyiminin sana dönüşüm için katkı sağlamasına izin ver seçimimden dolayı filmi izlerken sürekli Kundalini Reiki ile ortaya çıkan korkularım ve ürperdiğim her durum için temizlik yaptım. Aynı rutin film boyunca tekrar etti. Film doğal seleksiyon güçlü olan hayatta kalır teorisini kanıtlıyordu tüm sahnesinde. Ben de şu anki ben o şartlar altında kalsa kesin kısa bir ömrüm olurdu diye kendimi kısıtladım.

Filmin verdiği mesajlardan biri de kalpteki sevginin vahşiliği bile dönüştürebildiğiydi. Yoğun bir sevgi olunca nerede olursam olayım göz yaşlarım hep ortaya çıkar. Filmde de sevginin şifası ortaya çıktığında ağladım.

Zihnim birbiriyle uyumsuz sahnelerde devreye girip eleştirilerini de sundu tabi ki. Mesaj ve arınma bilincinde olan Yasemin, mantık analizi yapan Yasemin ve benim bu filmde ne işim var diye itiraz eden Yasemin olarak 3D filmi çok çok boyutlu olarak izledik.

Film bitti eve geldim. Konuyu bilimsel olarak ele almadığım için alfa ile ilgili öğrenilmesi gerekenler hala olması sebebiyle Kundalini Reiki uyumlamamı sistem öteleyerek bu defa bilimsel olarak kurtların evrimleşip köpeğe dönüşümü ile başlayan Cosmos: Bir Uzay Serüveni Belgeselinin ikinci bölümünü izledim. Evrim teorisi ile de pekiştirdik bilgileri. Sonrasında iki Kundalini Reiki uyumlaması ile sisteme daha fazla enerji yüklemesi de yaptık. En son yatarken din ile birlikte aktarılacak bilgiler için çalışma yapmaya başladık. Artık insan bedenim bu kadar yeter diyerek çalışma esnasında uyumayı tercih etti.

Az önce yazıyı yazarken eyvah diye panikledim. Nedeni de şuydu herhangi bir konuyu öğrenmek ya da ruhsal açılım yapmak istiyorsan ilim, bilim, din ve spiritüellik hepsi ile konuya bakabildiğinde var oluş gerçekliğindeki bilgiye ulaşabilirsin denilmişti. Uyku öncesi olan çalışma içeriğini zihnen ilk başta hatırlamadığımda ‘eyvah alfa liderlik için din ile ilgili alanda da mı araştırma yapmalıyım’ algısı gelip geçti. Neyse ki dün gece her alanıyla birlikte konu tamamlanmış.

Son bilişte 23 Eylül 2018 Sonbahar Ekinoksu Başmelek Cebrail’in Mesajındaki çalışmayı yaparken ortaya çıktı. ‘Sen ve ataların, tüm türler gibi dünyada türünüzü devam ettirmek için eski enerjide çok zorluklar yaşadınız. Artık yeni enerji eski kalıplarınızı ve eski korkularınızı bırakmanızı istiyor. Hayatta kalmak için bu araçlara ihtiyacınız yok. Siz eski araçları bıraktıkça ruhsal boyuttaki negatif ve karanlık tekamülünde olan ruhsal varlıklar da sizin yaşamınızdan ayrılacaklar. Sizin korktuğunuz senaryoları tezahür ettirmeyecekler.’ 

Artık tüm negatif ve karanlık ruhsal rehberlere bize destekleri için teşekkür edip onları dünya planından azat edelim mi? Biz negatif senaryoları özgür irademizle üretmeye devam ettikçe bu senaryoların gerçekliğe dönüşmesi için negatif ve karanlık tekamül yolundaki ruhsal rehberlerin tezahür için bize destek olması da onların ruhsal planlarının bir parçası. Cennet gibi bir dünyada yaşamak için cenneti düşünmeli ve onu senaryolaştırmalıyız. Cennette yaşamayı düşünüp cehennemi düşünürsek burada ortaya çıkan gerçeklik cehennem sahnesinde küçük küçük açılan cennet pencereleri olur. Evrenin matematiği çok karmaşık ancak başlangıcı çok basit. Ne düşünüyorsan onun tezahürü için hesaplamalar yapılmaya başlanır.

Son olarak alfa kadın, alfa erkek ve alfa eşle ilgili bende açığa çıkan bilgileri de paylaşayım. Alfa kadın bilişi ortaya çıktıktan sonra zihnimde tanım olmadığı için dünyasal bilgiye ulaşmak için Google’da arama yapmaya başladım. Her okuduğum bilgi içimi sıktı. Nedeni de tanımlamaların hepsinin eski enerjide olan yönetme enerjisini içermesindendi. Alfa, sadece içsel enerji bilişini ve dünyasal bilgiyle harmanlayıp bu bilişi insanlara sunar. Zihin referans bilgi ile kendi bilişini ortaya çıkarır. Alfa burada tanımsız ruhsal alanı insan doğasına ve sınırlarına uygun olarak temel bilişi tanımlamaya çalışır. Ruhsal boyut beş duyu ve salt mantıkla tanımlanabilen bir alan olmadığı için yapılan sadece tanımlamaya çalışmaktır. İnsan kendi bilişi ile seçimler yapar ilerler. Bu ilerleyişte eğer yeni alfalarla tanışmak onun planında ise yeni alfalarla tanışmak için yoluna devam eder. Ona yol gösteren alfa da olgunlukla o ayrılışın ruha en büyük hizmet olduğunu bilir. Diğer potansiyel de bu kişi alfa olmak için kendi yolculuğuna başlar. Her seçim, seçimle birlikte yeni nedenler ortaya çıkarır.

Bu yazıyı okuyan sevgili alfa liderler artık diğer alfa liderlerle bir araya geldiğinizde sadece şunu hatırlayın her biriniz kendi görevinizi mükemmel bir şekilde yerine getirmek için diğer alfa lider tarafından sadece tamamlanıyorsunuz. O sizin yerinizi ele geçirmek için yaşamınıza dahil olmadı. Sevgi ve açıklıkla birbirinizin hayatında olmayı seçebilirsiniz ya da arzu ederseniz kendi hayatınızda yeniden tek başınıza yol almayı seçebilirsiniz. Yeni enerji sevgi ve uyumu hatırlatıyor.

22.09.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin