İçeriğe geç

Lady Şandara ile Ana ve Anne Alanları Şifası

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1023Kelime
  • 668Görüntülenme

Lady Şandara ile Ana ve Anne Alanları Şifası

Anneler Günü vesilesi ile yaptığım çalışmaların alanındaki enerjisel sıkışıklığın talep edenler için sevgiye dönüşmesi niyeti ile yazıyorum. 

Hem anne hem de ana kimliklerinin içinde tâbi olduğumuz düalite yasası ile uyumlu olacak şekilde çok çeşitlilik var.

Anne kimliğinde; aydınlık, negatif, nötr ve karanlık programlar mevcut.

Ana kimliğinde; pozitif, absolute, karanlık ve tekamülsüz programlar mevcut.

Bir birey dünyaya getirme ve onu büyütme sorumluluğunu alan ya da biyolojik olarak birey dünyaya getirmese de bir bireyi büyütme sorumluluğunu alan dişil enerjiye toplum olarak günümüzde daha çok anne kimliğini veriyoruz.

Anne kendi tekamülünün bilincindeyse yeni enerji ile uyumlu olduğu için daha çok anne enerjisini kendi alanında taşısa da kollektif bilinçte hala baskın olan ana enerjisi ile birlikte yol alıyor.

Anne kendi tekamülünün bilincinde değilse daha çok eski enerjiye bağlı olan ana enerjisi ile yol alıyor.

Bu iki kavram ortaya çıkınca Dünyamız için kullanılan; toprak ana ya da dünya ana kavramlarını kendi içimde sorguladım. Dünya frekans olarak yeni enerjide olduğu için onun alanındaki ana ya da anne enerjisi Yaradan’ın saf bilinci ile bağlantılı olduğu için onda sadece pozitif ya da aydınlık programların olduğu mesajını aldım.

Tüm insanlık olarak yeni enerjiye geçmediğimiz için anneliği deneyimleyen hem cinslerim aydınlık ve pozitif olmayan çok fazla programı alanlarında taşıyor. 

Bu yazı hem anneliği deneyimleyen dişil enerjinin alanının temizlenmesi hem de anneliği deneyimlemese de kendi kimlik etkileşimi ile alanına dahil olmuş pozitif ve aydınlık olmayan anne ve ana programlarının arınması için olacak.

Lady Şandara ile Çalışma

Bu çalışmayı uyumadan önce yapın lütfen. Çok katmanlı bir çalışma olduğu için uykuda şifalanmanın yapılması daha uygun olur.

Anneler İçin Niyet

Şifayı talep eden anneler yatmadan önce aşağıdaki niyeti okuyabilirsiniz.

“Lady Şandara’yı alanıma davet ediyorum. Atalarımdan DNA yoluyla bana geçmiş ya da kollektif bilinçten alanıma ve bilincime dahil olmuş, Dünya frekansı ile uyumsuz anne ve ana kimliği alanında bulunan özgürleşmem gereken programlardan sağlık, kolaylık, mutluluk ve huzurla özgürleşmek için Yaratıcı’nın izni ile Lady Şandara’dan yardım talep ediyorum. Şu andan itibaren kendimde dahil herhangi bir yaratılmışın anneliğini yargılamamak ya da sorgulamamak için kabul bilgeliğini de Lady Şandara’nın bana aktarmasını talep ediyorum. Bu zamana kadar bilerek ya da bilmeyerek yargıladığım tüm yaratılmış annelerden ya da analardan özür diliyorum. Bu yargı nedeniyle hak ettikleri şifa varsa ilahi yasalara göre bu şifa alanı için de Lady Şandara’dan yardım talep ediyorum.

Benim alanımda var olan çocuğumun ya da çocuklarımın tekamül yolu ile uyumsuz enerjileri ve programları onlara bilerek ya da bilmeyerek yönlendirdiysem Lady Şandara’dan bu alan için de çocuğumun ya da çocuklarımın frekansına uygun ilahi şifayı onların beden ve yaşam frekansına uygun olarak talep ediyorum.”

Hamilelikle başlayan şimdiye kadar olan sürecinizi şifalandırmış olursunuz. Çocuğunuzun biyolojik annesi değilseniz o zamanda çocuğunuzla ilk bağ kurduğunuz andan şimdiye kadar olan süreci şifalandırmış olursunuz. Kendinizin de çocuklarınızın da özgür olduğu sevgi ve şefkatle dolu nice anlarınız olsun.

Anne Olmayanlar Dişiller İçin Niyet

Şifayı talep eden dişiller yatmadan önce aşağıdaki niyeti okuyabilirsiniz.

“Lady Şandara’yı alanıma davet ediyorum. Kendi annemden ya da şu an dünyada var olan annelerin alanından direkt ya da dolaylı benim alanıma dahil olmuş Dünya frekansı ile uyumsuz anne ve ana programlarının aydınlık ve pozitif olmayan programlarından sağlık, kolaylık, mutluluk ve huzurla özgürleşmek için Yaratıcı’nın izni ile Lady Şandara’dan yardım talep ediyorum. Anne olmak ya da olmamakla ilgili saf sevgi içermeyen enerjileri ya da bilinçleri kendimde dahil hangi yaratılmışa yönlendirdiysem bunu yaptığım tüm yaratılmışlardan özür diliyorum. Lady Şandara’nın ilahi yasalara göre bu alana şifa yönlendirmesi uygunsa tüm yaratılmışların ilahi hak edişindeki şifayı onlara ulaştırmasını talep ediyorum. Dişil olarak bedenlendiğim için anne olma zorunluluğunda olmadan ilahi planımda varsa saf enerji ile anne olmama vesile olacak şifayı da Lady Şandara’dan talep ediyorum. Anneliğin ilahi gerçeğini bilmemi ve idrak etmemi engelleyen her şeyi de Lady Şandara’nın alanımdan temizlemesini talep ediyorum.”

Bu niyet annenizin karnında ilk hücreleriniz oluştuğu andan başlayarak şu ana kadar olan süreci şifalandıracaktır. Annenizle ve karşılaştığınız annelerle daha özgür daha sevgi ve şefkat dolu şifalı zamanlarınız olsun.

Yazıyı yazarken erkekler için de bir niyet yazmalı mıyım diye düşündüm. Onlar için yazmama gerek yokmuş. Onlar kadınlar kendi kendilerini şifalandırdıkça şifalanabilecekler. Erkekler kendi alanlarında çalışma yapmak istiyorlarsa cinsel enerjilerini temizlemeleri ve eğer varsa annesi ve ailesi dışındaki her dişili cinsel obje olarak görüyorlarsa bu alanın arınması için çalışma yapmaları yeterli olacaktır. 

09.05.2022

Etiketler: