İçeriğe geç

Salgın Hastalıkların Enerjisel Dengesi

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 921Kelime
  • 260Görüntülenme

Salgın Hastalıkların Enerjisel Dengesi

Geçen hafta İspanyol gribi ile ilgili bir açılım oldu. Eş zamanlı bu bilgiyi Gözde ile de paylaşmıştım. Enerjisel olarak bende Gözde’de içimize doğan çalışmaları yaptık.

İspanyol gribi ile ilgili kendi sorumlu olduğum alanın bilgisi dün geceden itibaren daha netleşmeye başlamıştı. Gözde’de bu sabah salgın hastalıklarla ilgili yazının görseli olan resmi yapıp gönderince başka bilgilerde netleşmeye başladı. Hem Gözde’nin resmi aracılığıyla hem de ben de açığa çıkan bilgileri bu yazıda sizlere aktaracağım. Yaşanılanların ceza olmadığını dengenin bir gerekliliği olduğunu algılayabildiğim kadarıyla size aktaracağım.

Tüm varoluşun dahil olduğu bir varoluş planı var. Bu plan tüm yaratılmışın tabi olduğu plan. Bu planın alt basamakları da insanlık için şöyle ilerliyor;

  • Evren planı
  • Dünya planı
  • İnsanlık planı

Her insan önce insanlık planına, sonra dünya planına, daha sonra evren planına en son da varoluş planına tabi. Bu tabi olma durumu neticesinde bizim özgür irade alanımız sınırlanmış oluyor. Birey;  insanlık planı, dünya planı, evren planı ya da varoluş planı ile uyumsuz özgür irade seçimi yapabilir. Bu yapılan özgür irade seçimine gerçekleşmesi için her bir plan dengesinde izin verilir. Eğer birey bu dengenin bozulmasına neden olan seçiminde ısrarcı olursa ona önce uyarı gelir sonra da eğer hala ısrar ederse onun yaşam programı çeşitli bir nedenle sonlanır.

Salgın hastalıklar da insanlık planındaki dengenin araçlarından bir tanesi. Bir grup ya da toplumun içinde olan her birey yukarıda bahsettiğim planlarla uyumsuz özgür irade seçimi yaparsa işte o zaman denge için salgın hastalık insanların deneyimi oluyor.

Bu hastalığı birey deneyimlerken kendi bireysel seçimi ile özgür iradesini bu planlarla uyumlu hale getirdiğinde salgın hastalık o insan için ölümcül olmuyor. 

Salgın hastalık ya da diğer hastalıklarda bireyin tedaviye yanıt vermesi de kendi iç dengesi dahilinde oluyor. Her insanda doğduğu cinsiyet ne olursa olsun içsel eril ve dişil enerjisi mevcut. Eril enerji kendi içinde er enerji ve eril enerji olarak ayrılabiliyor; dişil enerji de dişi enerji ve dişil enerji olarak ayrılabiliyor. Daha önce bu konuda yazdığım yazıyı yeniden okuduğunuzda ifade etmek istediğim sizin için daha net hale gelebilir. Buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

İçimizdeki Şifacı

İnsanın içindeki iyileştirici güç dişil enerji.

Erkek olan birey kendi dişil enerjisine sahip çıkmaz; kendi er enerjisinin yıkıcı gücünü dünyaya yaymaya başlarsa o zaman dünya frekansı ile uyumsuz hale gelen kişi hastalık deneyimi yaşayabiliyor. Bu hastalık içinde kendi dişil gücünün kendine şefkat aktarmasına izin verince iyileşme süreci başlamış oluyor.

Kadın olan birey de kendi dişil enerjisini yaşamı içinde baskılayıp dişil enerjisinin dişi enerjisinin aktif olmasına ya da eril enerjisinin er enerjisinin aktif olup; bu enerjileri dünyaya yaymaya başlarsa o da yine hastalık deneyimi yaşayabiliyor. İyileşme için dişil enerjisinin sevgisinin hem kendini şifalandırmasına hem de dünyaya ve evrene artık dişil enerjisini yaymayı seçmesi gerekiyor.

Salgın Hastalıkların Bireysel Döngüsü

İlk olarak yaşanılan salgın hastalıkla ilgili olarak her insan yaşadığı ülkedeki kurallara uymalı. Bu insanlık planına uyumun bir alanı. 

Sonra da enerjisel olarak doğduğu bedenle hem fiziksel hem de enerjisel olarak uyumlu hale gelip; içsel eril ve dişil enerjisini saflaştırıp, dengelemesi gerekiyor.

Salgın hastalığın kendi varlığını kabul etmek.

Salgın hastalığa karşı negatif düşünce ve duygular içinde olmamak. Yaşam içinde karşı olduğumuz ya da savaştığımız hiç bir program bizim hayatımızdan tamamen gitmez. 

Her bir durumla ilgili çalışmaları daha önce paylaştım; kendi iç dengenizi sağlamak için yapmanız gereken çalışmaları bulup yapabilirsiniz. Başka insanlar için lütfen kurtarıcı rolüne girmeyin. Herkes yaşama verdiği enerjinin sorumluluğunu almalı ve dengeye gelmeyi kendisi seçmeli.

Ekleyeceğim soru cevap ses kaydında salgın hastalıklarla ilgili şifa çalışması da yaptık. Arzu ederseniz hem bilgiyi dinleyebilir hem de meditasyonu yapabilirsiniz.

İnsan olarak mutlu yaşamak istiyorsak; insanlık planı, dünya planı, evren planı ve varoluş planı ile uyumlu ve her bir planın frekans dengesinde olabilmek için kendi içimizde özgürleşmemiz gereken alanlardan özgürleşmeyi ve arınmayı seçmemiz gerekiyor.

14.10.2020